şükela:  tümü | bugün
  • benım anlayamadıgım bır sey var sozluk yazarları.
    adam terk edıyor, bır ay sonra gerı gelıyor. o bır ayda bır erkekle yakınlasman olduysa sana orospu dıyor.
    adam gıdıyor. benı arama dıyor. o gıdınce baska bır erkekle yakınlasman olursa sana orospu dıyor.
    ama hoslanıyorum ama ılıskı ıstemıyorum dıyor. sen baska bırıyle sevgılı olursan sana orospu dıyor.
    vs vs.

bana dank etmıyor.
    bırını sevıyorsan tutarsın elınden, bırbırımız ıcın varız artık dersın.
    yanında kalırsın. o da kımseye gozunun ucuyla bakmaz.
    aıt hıssetmedıgınız hayatlardan erkek mılletı olarak nasıl hesap soruyorsunuz*
    nasıl tam sadakat beklıyorsunuz*
    bana o kadar absurt gelıyor kı. nerden bakarsan bak tutarsız.

tamam tamam, ben senı sevıyorum.
    beklerım, sıkıntı yok.
    ama bu yaptıgın bıraz haksızlık cocuk.
  • normalde bu tür başlıklarda takılmam ama sebebini yazayım bu davranışın.

arkadaşım erkek önce gider, ya aklında biri vardır ya da hazırda biri vardır.
    biraz bakar, oluyo mu olmuyo mu diye.
    tabi bu arada senden zaten sıkılmıştır, bunu unutma soracam.
    sen zaten ceptesindir, büyük ihtimalle erkek gittiğinde zırlamışsındır falan, sana kesin gözüyle bakar.
    baktı ki olmuyo, diğerinden yüz bulamadı, o zaman der ki "yaa şu iyiydi galiba".
    sana geri döner, o arada sen başkasına bakmışsındır ve cepte olmadığını fark eder.
    bunu hazmedemez ve artık orospusundur onun için.

bir süre beklersen ve erkek kimseyi bulamazsa içip içip arayabilir.
    aramasa da birden sana olan aşkı kabarır ve yine içer.
    tabi birini bulamazsa.
    yok, birini bulduysa artık arkadaş çevresi için de orospusundur.
    "moruq benim eski karı vardı hatırlıyon mu? o orospunun yaptığını biliyon mu?" diye anlatmaya başlar.

sorun ne erkek tarafında ne kadın tarafında.
    sorun yozlaşmış ilişki anlayışınızda.
    birbirini sevmeyen iki insan sırf yalnız kalmamak ya da sevişmek adına bir araya geliyor ve adı sevgililik oluyor.

anlatabildim mi?

edit: bunu yapan dangalaklardan uzak durun mümkünse, bok gibi bir evlilik hayatınız ya da rezalet bir sevgililiğiniz olur.
    ben erkeğim, oradan biliyorum.
  • anladığım kadarıyla anlayamayan kadınlara orospu denilen davranışlardır.

kişisel fikrime gelecek olursak, kadının ruhu orospudur!
  • dişisine doğru hızla koşup son anda yavaşlaması ve döner-ayran? diye sorması. dişisinin, hayır tatlım diyetteyim demesi üzerine, geri geri koşarken peki ya sütlaç?? diye bağırması..

(bkz: serengeti)
  • bir önceki gün sevgilisini barda aldattığı halde sabah uyandığında vicdanı sızlamadan hayatına devam edebilmesi.

sabah oluyor, telefonunu eline alıyor sevgilisinden gelen ''günaydın aşkım'' mesajına ''günaydın bebeğim(bebeğim mi ıykk), seni çok özledim'' diye mesaj gönderebiliyor. üstüne içini rahatlatmak üzere sevgilisine en pahalısından bir kolye alıyor.
    mesajı okuyan ve ardından da hediye kolyesini alıp boynuna takan garibim ''ay bu çocuk beni çok seviyor iyi ki böyle bir sevgilim var'' diye düşünüyor ve çocuğa iyice aşık oluyor.

günlerden bir gün arkadaşlarla konuşuyoruz içlerinden biri bana ''insanlara neden güvenmiyorsun yeaaa'' diyor. neden olacak sebebi hep itlik serserilik.

dipnot; bu entrydeki çocuk arkadaşım olduğundan kişiler ve tırt olay gerçeğe dayanmaktadır.
  • (bkz: seni anlıyor ve yapısal olarak parçalanıyorum)

anlamlandırmaya çalışmayın, sevişin geçin, kalan kalır zaten. öylesi daha keyifli. hem beyin yorulmamış oluyor.

anlamlandırmaya çalıştıktan sonra şahsen vardığım sonuç budur.