şükela:  tümü | bugün
  • türk motosiklet lastiği firması. capra diye modelleri dünyada tutmaya başlamış. kanada, g. afrika, yunanistan, fransa, italya, belçika, ispanya, hollanda, almanya pazarlarında varlarmış. büyük markalarla da fason işbirliği, yani büyük markalara üretimleri de oluyormuş.

(bkz: michelin pilot road 4 trail)
  • honda spacy modeli için ürettiği arazi lastiğinin, çok kolay patlaması nedeniyle alınmaması gerektiğini tecrübe ettiğim yerli lastik üreticisi.
  • anadolu lastik a.ş.'nin kısaltmasıdır.

http://www.anlas.com/ adresinde ikamet eder, dünyanın en çok saygı duyulan motosiklet kış lastiklerini üretir.

ciddi anlamda milli gururumuzdur.
  • lastikleri tam bir fiyat/performans canavarıdır.
  • tournee modelini aldım harika bir lastik, motor kullanıcısı olarak michelin kullandım yıllarca ama boşa fazla para vermişim.

bu lastikler yazın harikaydı, hep aklımda yağıştaki performansı vardı, iki aydır her yağışta kullandım bir kere bile beni üzmedi, güvensiz hissettirmedi, kesinlikle bilinçsizce ille de yerli marka kafası yoktur bende, sonuçta adam gibi olan fiyatı ve performansı iyi olan her şeyi desteklerim ve anlas da bunu hak ediyor, kesinlikle ahmakça paraları başka markalara vermeyin!

eğer ki yollarda yarış yapacak kadar kafayı sıyırmadıysanız bu lastikler tam bir kullanıcı dostu. cebinize de güzel bir miktar para kalıyor.