şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir youtube kanalı. güzel işler yapacaklar gibi görünüyor, hayırlısı.
  • otopark.com sayesinde tanınan ve biraz izlenmeye başlayınca biyerleri kalkan sonra kendi kanalını açıp gerçekleri gören gençlerin kanalı.
  • https://www.youtube.com/…l/ucj1xd2refmifxyoqflpzzgw

"ne nedir?" başlıklı videolarında grafik destekli sunumları ile oldukça etkileyici anlatımları var.
  • youtube'daki kanallarında adeta milyonlarca lüks ışık yayarcasına aydınlatıcı bilgiler sunan gençler.

çoğunlukla otomobiller ve nasıl çalıştıkları ile ilgili bilimsel temellere oturtulmuş videoları var. bunu da, arka planda gördüğüm termodinamik kitaplarından anlıyorum *

odtü'lü gibi duruyorlar ama bu konuda kesin bir bilgim yok.

sonuç olarak, zaten bildiğim konulardaki videolarını bile sıkılmadan izleyebildiğim için kendilerini takdir ediyor, yaptıkları işe saygılarımı sunuyor, başarılarının devamını diliyorum.
  • gevşeklik, apaçilik, çiğlik yapmadan insan gibi otomobil teknolojilerinden bahseden youtube kanalı.

ayrıca kendilerine has bir kurgu dili de mevcuttur, kafalarına göre kesip biçerek daha akıcı bir anlatım elde ediyorlar. bir kerede kesintisiz video çekeceğiz diye kasmadan konuları anlatıyorlar.

yalnız bazen videolarda otofokus arkayı netleyebiliyor, bu tip videolarda manuel fokus kullanmanın gerekliliğini idrak etmeleri lazım. kameranın karşısında sabit oturan bir adam var, al manuel fokusa çek gitsin.
  • otomotiv konularında faydalı ve kaliteli bilgi sağlayan youtube kanalı.
  • onlarca gereksiz kanal arasında çok da göz önünde olmayan, takip edilesi, faydalı bilgiler içeren, ufuk açan kanal.
  • otomobil dünyasını anlatan 2 odtü'lü makina mühendisinin açtığı youtube kanalıdır.
  • faydalı bilgiler var ancak tuğberk anlatanlardan çok donuk ve hissiz anlatıyor kusura bakmasın. bir de karşılaştırmalarda çok arada kalıyor yani net şu demiyor. bir de örnekleme çok az yapıyor genelde terimler üzerinden fazla gidiyor. daha iyi benzetme yapsa durum farklı olacak. yine de başarılar dilerim iyi niyetli bir arkadaş belli
  • youtube'da gördüğüm en kaliteli kanal olabilir kendileri.

işi iyice bilimsel boyuta taşıyıp formüllü, matematikli, mühendislikli videolar çekmeye başladılar tadından yenmiyor.

yeni videoları sabırsızlıkla bekliyoruz.