şükela:  tümü | bugün
 • anlatan adam olarak da bilinir, kendisi ibrahim türker adında, ankaralı bir arkadaşımız. kendisiyle tanışma kaynaşma sohbet etme şansım da oldu.
  bence türkiye'nin en iyi hikaye anlatan adamı.
  ne beyaz, ne cem yılmaz ne ata demirer. zaten güzel tarafı da o, yeni bir stil ve kendine özgü tarzı var.
  hadi ibo dolsun bu başlıklar, ben de diyeyim ki "ben ilk entry'yi girdiğimde buralar dutluktu."
 • http://www.facebook.com/anlatanadam olarak izlenip kahkahalara boğulunulabilir.
 • ilk olarak stand up comedy de rast geldiğim cıvık olmayan bi adam. anladığım kadarıyla, güzel arkadaşları, iyi bi eşi ve sağlam bi karakteri var. en iyisi de bu. güzel anlatıyor. meşhur olmasın ki daha güzel anlatsın.

  kayak hikayesi için;

  http://www.youtube.com/watch?v=oy61yb3fszq
 • arkadas ortamında sahneden 1000 (yazı ile : bin) kat keyifli bir namzet stand up çı.turkiye deki butun ünlü kişiler tarafından tanınır ve onları tanır.karakter var,para var, cevre var ha gerek varmı sahneye cıkmaya , kasmaya? bence yok , ama yinede cok seviyoruz ve icinde oldugumuz "eski bir arkadas" ile baslayan hikaye ihtimali icin merakla takip ediyoruz.
 • stand up yapmaya çalışan amatörlerden mümkün oldukça uzak durmaya çalışmama rağmen kendisinde oldukça belirgin özgün üslup sezdiğim performansçı. sana puanım dokuz kanka.
 • rabarba'da bir konuk. şimdiye kadar oldukça itici buldum kendisini. firuze ayarinda bir yukardan bakmalar, ego savaşları filan. belki başka yerlerde komiktir ancak buraya yakışmıyor.

  çeki düzen verirse kendisine editleyebilirim. yeni konuk olduğu için cömertim biraz.
 • bi ara beyaz show için skeçler flan yazıyordu.
 • http://sosyal.hurriyet.com.tr/…228068&utm_term=post

  boyle tespitli yazilari her gordugumde bir parmak atip kusuyorum rahatliyorum, ama bu elemanlar bunlari yazmaktan utanmiyor ya. belki hala corumun cankirinin icerisinde bir yerlerde bunlara yeterince maruz kalmamis insanlar var onlara ulasalim diye dusunuyorlar sanirim. ayy cok sirin ya. face to face he mi ? toplanti set ediyoruz demek oyle mi ? cok sirinsin yaaa

  ekmek konusuna donersek de simdi besiktasta kapanan (ki niye kapandigi da belli aslinda) brot kafede satilan 1 kglik alman ekmegi 12 tl idi. ama ekmek comarlarin sevgilisi beyaz ici bos, maya basilmis , aslinda gidadan cok izolasyon malzemesi olmaya musait ekmek degil, adam gibi adam bir ekmekti. onu yiyince doyuyordun, tahilini lifini de aliyordun. cost analizi yapacaksan bunlari da hesaba kat sirin dallama seni. sonra set ederiz meetingi