şükela:  tümü | bugün
  • bir dilemma. kızına dilara adını biçer böylesi.
    (bkz: biçer döver)
  • anlatmayan erkek, anlatmayan erkektir..burada sorun yok..
    ama, anlatmayan erkek aynı zamanda paylaşmayan erkektir.. burada sorun var..
    zira karşında her an kendini kapatma riski olan ve bunu yaparken hiç zorlanmayan biri var..
  • her bi' b.kunu anlatandan daha fazla tercih edilen adamdır.
  • yakın olmak için uzak durulması gereken erkek.
  • en yakınım bile bazı şeylerimi bilmez. bazen anlatmak istiyorum ama o an kırılma noktam şuan olduğu gibi ve geçtiğinde gene eskisi gibi oluyorum.
  • bende de var bu. sorun olduğunda kimse ile paylaşamıyorum. mutlu olduğumda gereksiz geliyor. aile, dost, sevgili kimseye anlatmıyorum.
    erkek muhabbeti olduğu zaman da, orospu bile olsa anlatmak istemiyorum. o ortam da anlatmasan da olmaz. kafadan yazıyorum. millet 3-4 yıllık sevgilisini bile üstü kapalı anlatıyor.
    bencil, özgüveni eksik vb. hangisi acaba?
  • başka şeyler anlatarak anlatır kendini. alegorilerle, metaforlarla. dokunuşlarla anlatır.

bir şekilde anlatır.
  • özel hayatımı, özel hayatları anlatmayı sevmem. e geriye de bir şey kalmıyor zaten anlatmak için.
  • güçsüz durmamak ister. çenesini aç susmaz ama.
  • psikosomatik belirtiler gösteriyordur.

en sessiz zamanlarında ya teni, ya götü ya da ağzı durmaz. kusar, ishal olur, geğirir, osurur, sivilce veya döküntü çıkarır, mutlaka bir belirti verir. beden ve beyin (kimisi ruh diyor) bir bütündür; dolayısıyla beynin bu kadar sıkıldığı bir noktada beden bayram etmez.