• ne kadar bir sermayeyle 100 tl kazanıldığıdır önemli olan. 10.000 tl ye 100 tl kazanan varsa yeşillendirsin, 1 milyon tl ile 100 tl kazanan uzak dursun *
  • nasil olsa kazaniyorum diye gaza gelip 10x, 25x gibi kaldiracli islemlere girmeyeceksen ve gunde ortalama yuzde 1-2 kazanmanin ne kadar buyuk bir kazanca donuseceginin farkindaysan, ayrica bu ise ayiracak bolca zamanin varsa ve birileri tarafindan surekli bolunme ihtimalin yoksa neden olamasin.
  • bitcoin ve altcoin borsaları çok volatil olduğu için anlık 100-200 dolar kazandığım zamanlar oluyordu ortalama en kötü günde 30-40 dolar kazandığımı varsayarsak, bunun bir de kaybetme mevzusu var kimse ondan bahsetmiyor ama mantık gayet basit.ana paranla al-sat yapacaksın,kazandığın parayı kenara koyacaksın.bak bakalım 1 yıla evini arabanı alıyor musun alamıyor musun ? bu işin tek gerçeği sabır.teknik ve temel analizden geçer.piyasayı iyice okumak istiyorsanız önce teknik ve temel analizi öğrenin.bir şey yükselirken veya düşerken girmeyin.fırsatları kollayın.fomoya kapılmayın.fudlara aldanmayın.
  • geçenler de bir yakınım gümüş alışverişi ile 200.000tl gibi bir kar etmişti, yapabilene güzel
  • kasikla alinan, kepceyle verilen hadise.

intihar egiliminiz varsa uzak durun...
  • kazanan !!!!!! varmı ???
  • anomalilerin olmadığı bir piyasada makul hedefler doğrultusunda ve güçlü teknik ile mümkün olabilir. bunu şuana kadar başarıyla sürdürenler var. önemli olan bu işe koyulan sermaye. 10k ile 100 lira yevmiye doğrultuladabilir 3-5m ile 50-100k kazanç da yazılabilir. şunu da unutmamak lazım; azdan az çoktan çok gider. şahsen anapara iyi kötü korunsa bile uzun vadede getirilerin götürülere eşitlendiğini düşünüyorum bu yöntem ile.
  • uzun süredir tfx target kullanıcısıyım, kar etmekten ziyade tl döviz dengesini muhafaza için kullanıyorum, önceden limit/stop/vb emirler verilmesi ve 5/24 çalışması çok faydalı
  • anlık al sat yaparak bir kaç kere para kazanılabilir eğer profesyonel değilseniz kaybetmeye mahkumdur uz sonunda uzun vadeci olursunuz ama isteyerek ama istemeyerek
  • kumarın masumlaştırılmış versiyonudur. zira kasa (banka) her zaman kazanır.
hesabın var mı? giriş yap