şükela:  tümü | bugün
  • yasadıgınız anı dusunmeden zevk aldıgınız, mutlu oldugunuz icin yasadıgınız; ertesi gun yasadıklarınıza bakıp aslında size zarar verdigini anladıgınız mutluluk türü.
  • insanın damarlarinda alkol gezerken yanindakiyle dusunmeden o anda yasamak istediklerini yasadigi; sabah kalktiginda yanindakine bakip kendine ve yaptıklarına inanmayıp, saskina donmesi.
  • uzun zamandır giyilmeyen ceket, pantolon vs. cebinden para çıkmasıdır.
  • eve gelindiğinde evde kimsenin olmadığının anlaşıldığı an.
  • (bkz: sanmak)
  • "işte bu ay kesin battım" diye düşünüp dertlenirken yeni yatan maaşı kontrol etmek ve hesaba sürpriz bir prim yattığını görmek. kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş işte.
  • bir arkadaşın evinde içerken ortadaki cipsler erkenden bitti. o arkadaşlardan birinin bana anlattığını aynen yazıyorum.

-cipsler bittiğinde çok üzülmüştüm. sonra ilerleyen saatlerde kusarken ağzıma cips tadı geldi, işte o an hissettiğim mutluluğu anlatamam.
  • gecenin bir yarısı google'ın logosu olarak birkaç tane portakal görmek. çok acayib.
  • "bilmem kim, bilmem kim ve diğer 4 kişinin senin için tweetleri var" diye ilk defa mail geldiğinde boş bulunup sevinmek.
    hele o baştaki iki isim ünlüyse...
  • dondurma/çikilata yedikten 2 saniye sonra soğuk su içmek.. insanın başı dönüyor mutluluktan..