şükela:  tümü | bugün
  • geneli kapsamayan, şu ana ait olan ve kimseyi ilgilendirmeyen ruh hallerinin beyanıdır. mesela bu da sizi ilgilendirmez :

denizde abdest aldıktan sonra taxim trio dinleyerek rakı varilinde boğulmak istiyorum
    03.10.2012 -14:10- ofis ortamı - ankara
  • sadece yatağa uzanıp sıfır ses ve ışıkta uyumak, işemek için bile kalkmamak istiyorum*.
    03.10.2012 -14:30- unknown location - ankara
  • ilhan erşahin ve hüsnü şenlendirici'yi bi odaya kapatıp ne yapmam gerektiğini uzunca bi süre düşünmek istiyorum.
    03.10.2012 - hala ofisteyim - ankara
  • bu sıcakta pencereden o kadar güzel rüzgar giriyor ki, beynim tam olarak "hava tam pazar öğleden sonra evde rakı içip sevişmelik" fikrine adapte oldu. çalışamıyorum amk!

25.06.2013 - yine ofis - yine ankara
  • dün sabaha karşı kendimle konuştum
    ben hep kendime çıkan bir yokuştum
    yokuşun başında bir düşman vardı
    onu vurmaya gittim kendimle vuruştum (bkz: #7752813))
  • (bkz: sakin olmaliyim)

zira sukuneti bozmak isteyen, kotu emeller kurmam icin gecenin bu saatinde dahi uyanik seytanlarin oyununa gelmemeliyim, kendimden suphe etmem
    icin durten seytana "bi siktir git" demeliyim. tamam gecti..
  • ofise doğru gidiyorum, trafik var, tellerim şimdiden yanmaya başladı. şirinler nerede ? kafamda deli sorular..
    27.08.2014 - 08:00
  • yazı ile kusuyorum iç dağınıklığımı zannımca

"velhâsıl koskoca bir dünya bir kadeh içinde hercümerç olmuştur."
    (bkz: edip cansever)
  • parçalı.
    bulutlu.

"bana beni geri ver, bir şansım olsun" lafının ne anlama geldiğini çok iyi biliyorum senelerdir. parçalarımı toplamaya kimden başlasam diye düşünüyorum...