şükela:  tümü | bugün
  • digiturk'te yayımlanan home tv kanalında "anna olson'un mutfağı" (fresh with anna olson" adlı ilginç yemek programı yayımlanır.

programın ilginçliği bu hatunun mutfağında bir insan boyunda bir koyun genişliğinde 4 katlı sanayi tipi fırın olmasından kaynaklanır. program içinde mutlaka o fırını kullanır ve kapağı açıp içindekini çıkarırken "ohh yeahh" diye bağırır.

hatunun mutfağı http://media.canada.com/…00d03e/m1x00117_olson1.jpg

ayrıca soğanı doğrayıp üstüne marul yerleştirir onun üstüne bal döküp kirazla süsler ve buna salata der..
  • "bir tutam vanilya serpintisi, bir tutam mercanköşk serpintisi" diyerek beni benden almaktadır an itibariyle. ben böyle çevirinin içine ederim kardeşim demek istiyorum. ayıptır. "serpinti" ne la amk!!!
    not: vegetable oil'i "sebze yağı" olarak çeviren arkadaşımızı da bu vesile ile tekrar kutlamak istiyorum izninizle. bol bol kulaklarını çınlattım dün güzel kardeşim.
  • çok güzel bir kadın. programdaki güzel müziğin de etkisi vardır belki ama kitleniyorum izlerken. konuşması, bakışları.. kocasını çok kıskanıyorum.
  • bu kadinin iki tarifini yaptim su ana kadar, cikolata parcacikli kurabiye ve creme brulee. olculeri tam, anlatisi sade, hic bir soru isareti birakmiyor kafada. bir kac tane daha tarifini denedikten sonra idolum ilan edecegim.
  • yaptıkları kadar tatlış bi insan ama konuyu fazla mı abartmış ne, kadın çekmecelerden birini açıyor içini dip köşe beyaz şekerle doldurmuş, daldırıyor kupu oradan direkt kaseye atıyor. yani bir çekmecesini tamamen şekere ayırmış, pratik olabilir tabi. ama ben orayı her açtığında gülmekten yaptıklarını ciddiye alamıyorum artık, hatta tüm programı sırf o sahne için izler hale geldim.
  • bu ablam pasta tarifi vermiyor bildiğiniz şiir okuyor. eminim pastaları çok lezzetli oluyordur bu kadar iltifatı zakkuma yapsa pekmez olur akar.