şükela:  tümü | bugün
 • true blood isimli dizide sookie stackhouse u basarisizlikla canlandirmaktadir.

  zamanin otesinden esen edit : basarisiz iste , les gibi basarisiz. hayatimda gordugum en yanlis basrol secimi. felaket.
 • ağzını kırmak istediğim.
  tamamen. çene dahil, burnun altına kadar. böyle tekmik ilen, zumzuk ilen.
  olmaz olsun.
  bahele bahele bah tipe bah:
  http://4.bp.blogspot.com/…vu-s/s400/anna+paquin.jpg
  http://evilbeetgossip.film.com/…09/anna_paquin5.jpg
 • şu karının rogue karakterini oynaması içimde derin bir yaradır. şu sözlükte bile rogue karakterine ondan daha çok yakışacak bırakın kadını erkek yazarlar bile olduğuna eminim. düşünün yani o derece vahim bir durumdur şunun rogue olması.
  bri rogue'a bakın;
  1
  2
  3
  bir de buna bakın;
  1
  2
  3

  bu dünyada rogue olacak en son oyuncu. seni x-men'e rogue diye önerenin de oynatan da amk.

  not: 13 yıldır şu hıncı içimde biriktirmiştim, kevaşe seni.
 • ulan sözlük ahalisi bu kadından ne istiyor, zerre çözemedim. hele bu dişleri ayrık mevzuuna bitiyorum. lan kadın bilmiyor mu dişlerini yaptırmayı? bi siz mi akıl ettiniz? o ayrık dişler anna paquin'in ayırt edici özelliğidir olm. aktris olarak kendisine avantaj sağlar. güzelliğine gelince, gayet güzel. bana çok çekici geliyor. oyunculuğu kötü diyorsunuz, altın küre kazanıyor. hbo, alan ball falan da gerizekâlı zaten, her bölümünün maliyeti milyon dolarları bulan bir dizinin başrolünü çirkin ve yeteneksiz birine verecek kadar. var ya iyi ki, hollywood'u siz idare etmiyorsunuz ha. yoksa ortalık megan fox, amber heard gibi aynı tornadan çıkmış hatunlardan geçilmezdi.
 • başrol seçiminin diziler için ne kadar önemli olduğunu gösteren oyuncudur. diziden tiksindirdi. garson rolu oynican madem bi git de tepsi taşımayı öğren bi zahmet. embesil gibi bir yürüyüşü de var ayrıca. böyle bacaklarını aça aça yaylanarak. ağzı yüzü zaten tövbe estağfurullah bi çirkin bi çirkin. vampirler de hasta buna anlamadım gitti "ooo 25 yaşında bir çıtır" ulan en az 30 göstermiyosa ne olayım.
  denebilir ki işte kitaplarda hikayelerde nasıl anlatılıyorsa aynen öyle oynuyor o yüzden çok başarılı. anlamadım ki ne menem bi romandır bu...

  "...daha sonra suki bardan aldığı biraları zorlukla tepsisine yerleştirirken bir yandan da "yıllardır garsonluk yapıyorum bi türlü öğrenemedim şu işi" diye içinden geçirdi. tepsideki siparişleri müşteriye götürürken suratında o kadar ebleh bir ifade vardı ki güçlükle ayakta durabiliyordu. dişlerinin arasındaki derin boşluktan dışarı sızan hava da nefes almasını oldukça zorlaştırıyordu..."
 • biraz gururu varsa istifa etmeli diye düşünüyorum. arkadaş insan kendi oynadığı diziyi hiç mi izlemez, hiç mi oturup düşünmez jessica varken, pam varken, eric varken benim ne işim var burada diye ? tip desen yok, yetenek sıfır, cilveli bişey de değil, seksapel yerlerde, ne var olm ? bi bu hatunun sookie stackhouse olmasını, bir de merlin'deki guinevere'i şu yeryüzünde kimse açıklayamaz bana.

  şunun yerine kirsten dunst oynasa bile dizi level atlayacak arkadaş, olacak iş değil.
 • söylemeye dilim varmıyor ama bu kız true blood'taki rolüyle sally field gibi bir ismi geçip altın küre almıştır. kendi de şok oldu zaten. bir zahmet sokmak istiyorum sizin oyunculuk anlayışınıza ve ödül kriterlerinize...
 • emel müftüoğlu'na benziyor lan bu kadın! *
 • yemin ederim rızası olursa, kendi harcamalarımdan kısıp dişlerini yaptıracağım kadın. allah kitap aşkına kapat o agzını.
  http://poponthepop.com/…llery/anna-paquin-image.jpg