• hoşgörü elçisi.

islam hoşgörü dinidir/#29579586
    ramazan ayına tepki için domuz eti yiyen ateist/#29670003

edit: itina ile entry sildirilir.
  • eregion'da yaşayan demirci elfler, güç yüzüklerini döverken, sauron tarafından kandırıldılar. sauron'un asıl amacı, güç yüzüklerinin içereceği güce sahip olmaktı; ancak, yüzükler dövülene dek, bu amacını saklı tuttu. eregionlu elfler, sauron'un yüzükleri insan ve dwarf krallarına hediye edeceğini sanıyorlardı, bu yüzden, sauron'a "lord of gifts" (hediyelerin efendisi) anlamına gelen annatar ismini koydular.

elfler kandırıldıklarını anladıklarında artık çok geçti, sauron'un hakimiyetindeki yüzüklerin gücüne karşı, tek yüzüğün ele geçiremeyeceği elflerin üç yüzüğü narya, nenya ve vilya'yı dövdüler. bu yüzükler, elflerin koruması altında, orta dünya'nın özgür halklarının kurtuluşu için kullanıldı...
  • (bkz: troll)
  • birisinin kendisine bir konuda bir şey bilmiyorsan yorum yapmayacaksan uyarısını yapması lazım yazık çünkü. (bkz: #29796402) gerçekten evrim teorisinin içinde tam açıklanamayan noktalar vardır ama bunların hiçbiri annatar kişisinin örneklediği şeyler değil veya bu örneklere benzeyen geniş çaplı boşluklar veya çelişkiler değil bir de çok zekiyim havalarında konuşma falan koymuş yazık olmuş çok, tam küçük enişte
  • entrylerine ve attığı mesajlara dayanarak hakkında cahil yazmaya geldiğim ancak hakkında yazılanları gördükten sonra zırcahil olduğuna kanaat getirdiğim bir tür (bkz: toplum zararlısı) kişi. hem cahil hem troll. yazık kimin çocuğuysa*
  • (bkz: agresif ergen)
  • sauron'un yüzükler yapılırken elflerce tanındığı ismidir. anlamı "hediye veren"dir, aynı zamanda hollandalı bir semfonik dark metal grubu 1'i hatun 7 kişiden kurulu
  • engelledim. kafam rahat.
  • entarilerine baktim hani belki ak sevdali falandir maas aldigi icin boyle seyler yaziyordur belki diye dusundum.

gercekten var sanirim, engelle, basliklarini engelle
  • kendisine yazılan samimiyetle yollanmış mesajlara cevap vermeyen sonra olay soğuyunca hiç bir şey yokmuş gibi papağanlığına devam eden yazar.
    (bkz: #52655147)
hesabın var mı? giriş yap