4105 entry daha
  • iyisi de var kötüsü de ama genelde manasız şekilde yüceltilen bir kavram. özellikle iyi anneler açısından. hayır anlamadğım nokta iyi bir anne olmak zaten olması gereken, kendilerine iyi diyenler de emin olun kıyas yaparsak bir başkasına göre kötüdür.

hem üreme kararı alıp hem de annelik yüceltilmesi çok manasız değil mi? iyi bir anne olmayı marifetmiş gibi anlatmak. bu üreme işi zorla falan yaptırılıyor da haberimiz mi yok. üremeyin kardeşim bu kadar basit. babalık için de geçerli.

hem üreme kararı alıp hem olması gerekeni ypaması gerekeni yüceltmek inanılmaz saçma.

ayrıc ben varoluştan tiksiniyorum. bunu bir ceza olarak görüyorum ve bunun sorumlusu sensin diyin bakalım analarınıza ne cevap verecekler. emin olun aşırı mantıksız şeyler söyleyecekler. çünkü varoluş üzerine zerre kafa yormayan cahiller büyük çoğunluğu.

verecekleri fiks cevaplar.

herkes bu dünyaya geliyor biz de geldik
    ayyy marjinal misin
    ben zaten doğurmak istememiştim babana söyle

alacağınız cevaplar böyle gider. markete girince alacağı pirinci bile seçerken düşünen insanların bir canlıyı varoluşa atmak konusunda zerre düşünmemesi ve bunun doğal karşılanması inanılmaz rahatsız ediyor beni.
1397 entry daha
hesabın var mı? giriş yap