• huysuzluk, hiçbir şeyle mutlu edilmezler, o olmaz bu olmaz. ve ayrıca müthiş tontiş olurlar.
  • benim kızım ve oğlum hiç bir şey göremeyecek! aşırı geçimsiz bir anne ve hayattan bezmiş bir baba. ama ne olursa olsun onları çok sevecek bir babaları olduğunu biliyorlar...
  • onların da geçmişi, korkuları, olmamışlıklarıyla birer insan olduklarını daha da açık edenlerdir.
    zamanla onların huyundan çok bizim bakışımız değişir.
  • kendi anne/babalarına benzemeleri.
  • çocuksu tavırları. çok duygulanıyorum bazen, böyle ufak tefek şeylerle çocuklar gibi mutlu oluyorlar, eğleniyorlar. mesela babama candy crush oyununu yüklemiştim geçenlerde, bir görseniz nasıl eğlenerek oynuyor. gözlerim doldu öyle mutlu görünce.

gerçekten tarifi çok zor bu durumun, bir yandan mutlu ediyor bir yandan da çok üzüyor insanı.
  • ağız şapırdatma
    hem de nasıl ;)
  • onlar hep aynılar, biz büyüdüğümüz için farkındalığımız artıyor sadece.
  • hiçbirşey den memnun olmamalırı,hayatın sırrına vakıf olmuş gibi biz neler gördük geçirdik he heyt tavrı,herşeyi en iyi kendilerinin yaptığını sanma diğer insanlarınkini beğenmeme,ota boka bağırma sinirlenme.
    daha tonla var da aklıma geldikçe editlerim
  • bir gun olecekleri gercegine ayip toleransi olabildiginden de fazla arttirmak gerek
hesabın var mı? giriş yap