şükela:  tümü | bugün
  • sabırları zorlayan bir eylem.
  • her gün kendini tekrar eden eylemdir...öğretirsiniz ertesi gün başa sarar.sabır sınar...ama biliyoruz ki bu yaşa kadar onların bize sabırla öğrettiklerinin yanında bu hiçbir şeydir.
  • çok kolay, şöyle öğrettim:

-anne hani ekranda bir şeye basmak için okları ve tuşları kullanıyordun ya, artık tuşlara gerek yok, basmak istediğin şeyin üstüne parmağınla bas. mesela.. basalım "mesajlar"..
    -gerizekalı işiymiş bu.
  • telefona anne babayı öğretmek daha kolay olabilir...
  • telefonda sikinti yok da yillar yillaaar once bilgisayari yeni ogrenirken beni gulmekten resmen yerlere yatirirdi. bigun yine boyle bi anda iken ben sayfayi asagi indirebilmesi icin " fareyi yuvarla " dedim. o da ciddi ciddi farenin ortasindaki minik yuvarlak tusu degilde,masanin uzerinde daire cizerek fareyi yuvarliyordu:)) ne deseeen ne soylesen kifayetsiz:)
  • anneyi ve babayı pas geçip teyzeye öğretilen durum. teyzenizden whatsapp mesajı gelirse ilk defa öğrenci mezun etmiş öğretmen heyecanını yaşamanıza neden olur.
  • büyük bir şevkle yapılması gerekendir.

komik sorular mı soruyorlar? facebook'ta kalpli kuşlu özlü sözlü postlar paylaşacaklarından mı korkuyorsunuz? utanıyor musunuz annenizden babanızdan? öğrenmek isteyecekler tabi. zira bizimle iletişim kurabilmelerinin tek yolu bu artık.

olm hayvanlık yapmayın bak, tüm sordukları soruları dalga geçmeden cevaplayın.
    whatsapp mı istiyor, öğreteceksin abi. pinterest mi diyor, gerekirse ilk önce sen öğreneceksin sonra öğreteceksin.

siz 5 yaşında saçma sapan sorular sorarken, 14 yaşında her s.ke atar yaparken onlar böyle mi davrandı size?

hayvanlık yapmayın ilgilerini ciddiye alın!
  • sana konuşmayı , yemeyi içmeyi , yürümeyi ve hatta sıçmayı öğretmekten daha zor olmasa gerek delikanlı

dedirten eylem.
  • (bkz: öğretemedi)
  • uc cumle ile basardigim ya da basardigimi dusundugumdur.

- nasil simdi bunu nasil ariycam seni ?

- klasik yesil arar kirmizi kapar anne, heryerini istediginiz gibi kurcalayabilirsiniz,
    istediginiz yere girip cikabilir, istediginz tusa istediginiz zaman basabilirsiniz.
    akilli telefon bu. bisey olmaz merak etmeyin.