• banu'nun hamile olduğnu iddia ettiği bölümde editoryal ses bebeği üç gün içinde doğurması gerektiğini söyler. herkesin itiraz ettiği "çocuk hiç üç günde doğar mı?" dediği bu talebe karşı banu'nun verdiği yanıt bbg evi zihniyetini ortaya koymaktadır:
    "arkadaşlar bi dakka... bu bi yarışma. format böyle gerektiriyorsa ben doğurucam. üç gün sonra bu bebeği doğurucam"
  • düşen reytingleri arttırmak için seks yapmayı öneren banuya erkek arkadaşı rolündeki çocuğun "annem izin verirse ben seks yaparım tabi" diye cevap vererek koparttığı program.
  • "mesafenin farkında mısın,
    tam kafa atma mesafesindeyim.. farkındamısın,
    çat diye burnuna koydum muydu kafayı... özür dile benden"

repliğiyle yarmış geçirmiş skeç.
  • reytinglerin düşüşüne çare olarak.
    banu: seks yaptık tuttu ya. hep beraber yapalım!

kimse yanaşmayınca daha sonra.
    banu: hemcimsime ilgim var. hah seni seçtim! baştan beri gönlüm sende.
  • nil:şerefsiz diilmisin nie alınıyosun...

kopartan cümle...
  • götü olmadığı için dışkısını ağzından boşaltan yazar.

bu da boku (#64405589)
  • bir dikkat şahan çıkabilir skeci. bulaşık-emek-ekşın üçgeninde kayda değer bir anlatım.
  • yıllar sonra kısmetse olur adında taklidi yapılan program.

(bkz: taklitler asıllarını yaşatır)
  • sahan'in bir bolumde kadinlardan birini alip havada 2 kere sallayip koltuga firlatmasi ve sonra uzerinde amerikan guresi hareketleri denemesiyle yarmistir...
  • ilk iki bölümünde nil karakteriyle atışan gültenin, skeçte renk vermemesi tebrik edilesidir. en az şahan kadar iyi bir oyunculuk çıkarmıştır.

ikinci bölüm şöyle başlar:
    nil` :şahan `: geceleyin bir ses duydum, for for for, uyutmadı tüm gece
    kızlar: ee neymiş peki?
    nil: mehmetin annesi salıyormuş meğerse. bu böyle olmaz, oğluna söylicem ya annen ya ben.

gülmekten karnımıza ağrılar girdi.
hesabın var mı? giriş yap