şükela:  tümü | bugün
  • blogcu anne isimli blogda yer alan itiraf bölümü. ara ara okumak ilginç bir bağımlılık yapıyor. genellikle kaynana, elti veya görümcesinden ve de tabiki kocasından şikayetçi olanların yazdıklarıyla dolu. ekşide nasıl gözden kaçmış şaşırdım.

    tık
  • benim annemin en kral itirafı:

    “sen doğduğunda bana gösterdiler. allaahım o kadar çirkindin ki, baban “gördün mü? “ diye sorduğunda, hayır görmedim dedim. inşallah baban görmeden güzelleşirsin diye dua ettim. ama olmadı. artık 1 hafta sonra biz mi alıştık, sen mi güzelleştin bilmem. bi tatlı, bi tatlı geldin bize anlatamam”
  • amerika hayrani, 2 universite mezunu annelerin aglama duvari.. blog sahibi elif dogan i ilk bebesinin dogumundan beri takip etmeme ragmen bu ve benzeri aglak hikayelerden dolayi sitkim siyrilarak okumamaya basladim. kocasiyla sevisemeyen, kaynanasindan, kocasinin kiz cinsi kardesinden dertlenen, bilmem nerede yoneticilik yapip evde temizlige yardimci hanim muamelesi goren, kisacasi mutsuzluktan gebereyazmis halde olan ama bu konuda kilini kipirdatmayan guruhun alani. dun gece yine agzimi burnu patlatti diye polise gidecegine, buraya ic doken kadinlar gordu bu gozler.. dolayisiyla, sinir sahibi olunuyor, kendinize kastiniz yoksa, okumayiniz.