• bak komiklik olsun diye değil, ibreti alem olduğum için yazıyorum bunları, bi de yarın sınav var sıkıldığım için. hayvanlıkta son noktaya ulaştım dinle bak:

anne: balla zencefili karıştırdım çıkmadan ye bi kaşık.
    yemeden karıştırayım dedim
    anne: dibine de batır.
    işte benim kayış burda kopuyor, ben kendimi fakültenin kantininde buluyorum birden. dayanamıyorum. geçen arkadaşa sen ne biçim öğrencisin bi defter al bari eline dedim. ben artık elime almıyorum dedi. niye sen ağzına mı alıyon dedim, adam siktir git amk mühendisi gibi bişe dedi ama bana göre pas güzeldi. neyse dibine geliyorum:

ben: yatırdım yatırdım çam dibine batırdım batırdım tam dibine

anne: (bi süre idrak edemez) siktir git hayvan herif, çık git.

haklı kadın. bak bi tane daha:

ben: yarın sınavdan sonra çocuklarla rusa gidicez.
    anne: gidiyon mu sen öyle yerlere doğru söyle?
    ben: hmm söylemiyorum asla doğrusunu öğrenme, çatla.

olum yemin ediyorum ben bu okula başladığımda böyle değildim. okul bozdu beni, valla bak. düşün lan arada hocayla sigara içiyoruz, adam bişi anlatıyor, iki lafından biri amınakoyim, ben napim amınakoyim.
  • http://www.youtube.com/…327beb616d&lf=plpp_play_all bu videoyu izlerken yankılanan kahkahalar atmamın üzerine;

+nasıl gülüyorsun sen öyle
    -nasıl nasıl gülüyorum
    +hayat kadını gibi
  • tatile gidilmiştir, tatil yeri cennet köşesidir adeta ve cep telefonu da çekmemektedir. her anne gibi - çocuğu kaç yaşına gelirse gelsin - haber alamadığı her an kaçırılma, kaza vb. paranoyaları yaşayacak olduğu için pansiyonun sabit hattından anne aranır ama o an meşgule atar. sonra bir ara cep telefonu çeker ve arayan odur;

- ben geldim, bir sorun yok, ondan arad...
    + şuan x pansiyondasın.
    - nası ya ? nereden biliyorsun?
    + aradığın numarayı google'a yazdım, ilk sonuç pansiyonun sitesiydi.
  • sene 90'ların sonu, tv'de steffi graf-martina hingis maçı izlenmekte ve ergen tavırlarla martina hingis kesilmektedir.

içeri kadın anam girer;

- anne bu kadının kafası nasıl bu kadar yuvarlak ve güzel?
    + anası benim gibi 5 saat ıkınmamıştır çıkarırken de ondan!

evet ben o gün varlığından haberdar olmuştum sezaryen doğumdan.
  • - anne sabah gelirken koltuk değneği alsana bana. (isteğe bak amk, sanırsın sigara istiyor)
    - tamam alırım, ya da beraber bakarız ben gelince beğendiğini alırsın. (piiiii, koltuk değneği işte nesini beğenicem anne?)
    - beğendiğini derken? sabah görüşürüz anne ^+%&
  • anne boyun fıtığı için doktora gider. bende aşırı derecede anneme düşkün olduğum için zırt pırt aramaktayım.

qbiwan- anne naptın ne dedi doktor?
    anne - dur doktordayım, akşam anlatırım.

yaklaşık yarım saat sonra tekrar

q - anne nolmuş ne diyor? ameliyat mı etcekmiş?
    anne - akşam gel anlatırım.

sonunda akşam olur.

q - anne ne dedi doktor?
    anne - fizik.
    q - he yarım saat doktorla konustun bir tek fizik mi dedi?
    anne - ...
    q - tamam acıktım ben
  • annem: kek yapim mi, yer misin?
    ben: ne gerek var ya uğraşma.
    a: bu pis hazır kekleri yiyosun benim yaptıklarımı yemiyosuaaan
    b: anne yaptın da yemedim mi?
    a: yapim mi?
    b: bana sorma, yaparsan yerim işte, ne diye soruyorsun bikbikbikbik
    a: yapim mi?
    b: ????
  • ben: pii memelere bak, sunta gibin. o kadar da oynadık zamanında ama bi işe yaramamış.
    annem: düzgün oynayamamışın demek ki.
    b: hadi lan 5 yaşındayken babama şikayet edersen oynuyorum diye olacağı bu. ayıp lan, utanmadın mı hiç?
    a: kafamı bozma valla o resmini herkese gösteririm?
    b: hangi resim?
    a: amcanın düğününde elinin yine koynumda olduğu resim (3-4 yaşındayım en fazla). pazarda bile elini çıkarmıyordun ordan. daha o zamandan belliymiş sapık olacağın.
    b: hee şikayet ettin de babama noldu
    a: pis terbiyesiz bıdıbıdıbıdıbdı
    b: aşldklialfa,şlfia
  • anne: ne maçı var akşam?
    ben: trabzon - beşiktaş
    anne: ...
    ben: barcelona - real madrid
    anne: ooo, izlerim o maçı
  • ben: anne sözlükte 700 facebook arkadaşı olanlarla falan dalga geçiyorlar, senin 2100 tane var.
    anne: benimki az, x teyzen mesaj yazmış "5000 arkadaş limitini doldurdum, tekliflere cevap veremiyorum, kusura bakmayın" diye.
hesabın var mı? giriş yap