şükela:  tümü | bugün
  • demet akalın'ın insan psikolojisini zorlayan tasviri. magazin başlığı açmak adetim değildir. ama bu konu farklı.

demet hanım -kuzeninin hasta olan çocuğuna yardım etmediği- gerekçesi ile sosyal medyada yoğun eleştiriye maruz kalınca böyle berbat bir çıkışta bulunmuş.

bu nasıl bir ifade biçimidir yahu ? vefat eden kişi anneannen bile olsa merhumenin mahremiyetine hiç mi saygın yok ? kadın vefat ettiği için kendini savunma ve cevap verme hakkına sahip değil diye hasta ve yaşlı bir kadının düşkünlük günlerinde yaşadığı travmatik hadiseleri alenen ve argo bir uslüp ile ortalığa dökmek ne kadar etik bir davranış ?

kendisini dinleyen biri değilim. takip de etmem. ancak bu ülkede milyonlarca hayranı olan bir şarkıcının biraz sorumlu davranması ve vefat etmiş kişinin mahremiyetine saygı göstermesi gerekir hiç değilse ! üstelik bu kişi senin anneannen ve sen de -sanatçı olduğunu iddia eden- birisin.

--- spoiler ---

kuzeninin kanser hastası oğluna yardım etmediği eleştirilerine maruz kalan demet akalın, "anneannem inleye inleye gitti. 'gelin helallik alın' derken bizi dinleyen olmadı" dedi.

ünlü şarkıcı şu sözlerle karşılık verdi: "anneannem b.klarını duvara sürerken, ben insanlara 'gelin helallik alın' derken bizi dinleyen hiç olmadı! insanlık herkese mahsus bir şeydir. anneannem inleye inleye gitti. allah yukarıda! tehdit, şantaj ve diğer yanda inleyerek giden anneannem...

--- spoiler ---

kaynak :

http://www.haberler.com/…em-inleye-10102699-haberi/
  • en cok kocasina yazik. böyle bir kadinla insan nasil ayni yastiga baskoyar.

secme hakkim olsa bi ömür yastigi sikerim amk.
  • demet akalın'ın garip açıklaması. çok kaba bulduğum bir kadın. konuşma şeklini hiç beğenmiyorum. biraz olsun zarif davranamaz mı bir kadın ya.

edit: bu arada dışkı da dememiş açıklamada. burada kibar yazmışlar.
  • anneanne south park karakteri olabilir mi?