• türk gelini alım-satım piyasasına hakim görünen analizi ile kendine hayran bırakmıştır. türk erkeğinin bu piyasadaki genel eğilimini değerlendirebilecek bilgi birikimine hangi deneyimleri sonucu ulaştığı ise soru işaretidir. ilgili analizi
  • burayı twitter gibi kullanan bir başka kezo. 3000 küsur entry boyunca bu durumun fark edilmemiş olması efsane bir olay.
  • öğretmen düşmani bir aktroll
  • bu aralar arkadaşlarına daha önce taktiği altınlarını geri alamadığı ve kısmetse olur bittiği için kuduran öğretmen düşmanı kıskanç yazar. tanıdıkları tarafından tokatlanmanın acısını derinden yaşamaktadır. iyi düğün nasıl yapılır, isteme çiçeği kaç tl olmalıdır konusunda tez yazarak dünyayı kurtarmaktadir bu "vasıflı"yazarımız.

en büyük hayali olan lüks düğünü eşine hasbelkader yaptırabilmiştir ne mutlu onadır. ama bu sefer de fazla borca girdiğinden midir bilinmez giyecek mont alamadığı için soğuktan totosu donmaktadır. bunun verdiği sinirle de sık sık öğretmenlere hakaret etmektedir. yürekleri dağlamaktadır.

ha bir de çeşme'ye tatile gelen herhangi bir turist bile kendisinden daha iyi türkçe konuşur/yazar ama bu yazarımız ilerleyen yaşına rağmen ana dilini doğru düzgün okuyup yazamamakta yine de kendini donanımlı zannetmektedir. böyleleri de nasıl yazar yapılmaktadır?
  • oppenheimer başlığını okurken şöyle bir entrysine denk geldim;
    (bkz: #161013118)
    şimdi ilk paragrafı bi okudum, sonra bir daha okudum... dedim herhalde ironi yapıyor, yok ironi de değil. yani bu nedir lan entry yazacakken çığır açmış, bir başlığına gireyim dedim ve evet, aktroll.
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
    be aktroll, senin neyine sinema, sanat
hesabın var mı? giriş yap