şükela:  tümü | bugün
  • "aynısı bim'de de var! illa gidip migrostan kazıklanacaksınız!" nasıl aynısı bimde var ya. varsa niye onca insan bazı şeyleri gidip başka marketlerden alıyor? çünkü onlar kazıklanmayı seviyor, evet.
    ekleme: her şey var derken, tabii her şey var, peynir, patates, çikolata hepsi var da. tahsildaroğlu peynir yok atıyorum ya da algida dondurma yok ama anneler var sanıyor. yine atıyorum, dondurma alıcam tigros'a gidiyorum diyorsun, bimde dondurma yok sanki diyor. yav var da benim istediğim marka yok. onu diyorum yani.
  • her marketten alınacak şeyler var. isteyene bir liste de benden; bimden yeşil paket efsane pirinç, nohut, blume tuvalet kağıdı, mavi silikonlu yüzey temizleyici, güldal yağ çöz. a101 den kuru fasülye, bulgur. sebze özkuruşlarda taze ve uygun. uyum uygun gibi durur ama liste karşılaştırmadan almamak gerek. carrefour indirimli ürün takip ederek alınmalı. et marketten alınacaksa adres migros'tur. vakti olan et balık kurumundan %30-50 ucuz alsın. o da ayrı mesele. sebzesi de iyidir migrosun ama pahalı ya.. indirimler takip ederek gidilmeli..çeşidi bol ve sevdiğim bir diğer market çağrı.. iyi alışverişler:)
  • istanbul'da bim'in bazı şubelerinde ananas da var. evet.