şükela:  tümü | bugün
70 entry daha
  • benimki alet kullanmaya bile gerek duymuyordu.elinin tersiyle bir patlattı mı duvara yapışırdım.tee allam yaa.
  • (bkz: makas)
    muşta gibi kullanırdı böyle
    ama favorisi her zaman için kafaya indirdiği tavaydı
    bir yandan da kendisi dünyanın en iyi annesi olduğunu iddia ederdi
    şu anda hatırlattığında ben öyle birşey yapmadım diyor
  • dövmek için değilse bile göz dağı vermek için elektrik süpürgesinin metal borusu ile üzerime gelmişliği vardır. ne yaptığımı da hatırlamıyorum korkudan hafızayı silmiş olabilirim.
  • (bkz: düz riga)

kafamda kırmışlığı vardır sağolsun. merak edenler için seksi resmi

bir de klasik olarak terlik vardır. ama benimki fırlatarak kullanmazdı. eline alır ceyo terliği denk geldiği her uzva vururdu.
  • (bkz: halk ekmek)

ev aleti sayılmaz aslında. ama yine de...
    hemde 27 yaşındaydım. bir kere vurdu sadece kafama, ne kadar dövmek sayılır bilemem ama ekmek çarpmışa dönmüştüm. o nasıl bir sertliktir, nasıl yiyoruz biz o ekmeği diye düşünmüştüm ilk anda.
  • kolonya şişesi fırlatmıştı bi keresinde abime. şişe sehpanın kenarına çarpıp kırılmıştı annemde abimin kafasında parçalandığını sanmış olacak ki, olduğu yerden abimin üzerine koşar adım uçmuş "oğlummmmmmm bişi oldu mu" diye haykırmıştı.

sonra abimden sabaha kadar veryansın...
  • ev aleti değil ama bir çift tırnak. baş parmak ve işaret parmağı tırnağı. öyle bir çimdirirdi. döv beni diye yalvarırdım. o acının kafası hiçbir şeyde yoktur eminim.
  • sanirim yazilmamis "vileda"....
  • (bkz: kül tablası)

ninja tarzi firlatma seklinde.
65 entry daha