*

 • inci sözlük'ten enlargeyourpenis nickli yazarın tefrikalar halinde yazdığı, şu internet aleminde okuduğum en başarılı en yaratıcı hikayedir. başlarda sıyırmış bir ergenin hezeyanları tadında ilerlerken, ortalara doğru gerçekten yarmaya başlar, finalindeki ters köşe ile de darmadağın eder, yere serer. üzerinde çalışılırsa harika bir senaryo olabilir.

  okumak isteyenler için: http://inci.sozlukspot.com/…di-acaba-neler-hissetti

  bu da aradaki yorumları atlayarak yalnızca yazarınkileri okumak için: http://inci.sozlukspot.com/…setti/@enlargeyourpenis

  alternatif link: http://ccc.incisozluk.cc/…issetti/@enlargeyourpenis

  edit: verilen linkteki hikayeyi okumayan ön yargılı insanlarca 5 dakika içinde zamanın ötesinde en tepeye gitti.
 • beni gecenin bu saatinde, ekranin basinda sok gecirtmis halde birakan hikayedir.
  sacma sapan bir isme sahip, aptal bir geyik saniyorsunuz önce. hikaye kendini okutuyor. ilerledikce gülmekten catliyorsunuz bir yandan da iciniz aciyor.
  ama ya finali? offff... gece gece ne halt yemeye actim da okudum bilmiyorum.
 • okudukça okuyası geliyor insanın. ayrıca ekşi yazarlarına da göndermeler var hikayede.

  --- spoiler ---
  1. katın bankacı büyük kızı indi merdivenlerden. baktım fular takmış. edit: imla dedim bir sik anlamadı amk. ironiden anlamayan nesle aşina değilim dedim, hala takmadı amk yürümeye devam ediyor. bugün de herkes garip diye düşünmeye başladım içimden. oturmuş önder açıkbaş'ın nasıl ünlü olduğunu düşünürken şükran teyze'nin salon camlarını silmekte olduğunu farkettim. seslenmeden dikkatini çekmeli, cool görünmeliydim. çocukluğumdan beri üzerinde çalıştığım ankaralı yasemin dans figürlerini sergilemeye başladım. böyle zekiliklerim vardır bildiğiniz gibi. dikkatini çekmeyi başarmıştım. oğlum napıyorsun, açlığın var mı? dedi. anne şefkati göstererek bacaklarını izlememe engel olamassın dedim. girdi içeri.. hepten sıkılmaya başlamıştım amk. babamdan da ses seda yok. bari 1. kata çıkıyım da eti cin'i var mı soruyum dedim. babamın msn'den görüştüğünü kadın açtı kapıyı.. eti cininiz var mı dedim? bir şaşırdı, yok dedi. babama söyleseniz de beni eve alsa keşke, sizi dinler dedim. oğlum bak git.. annene söylerim söylediklerini, rahatsız etme beni dedi. annemi karıştırma oç deyip bahçeye kaçtım.

  not: 1. kattaki kadın babamı mehmet amcayla aldatıyor olabilir.

  --- spoiler ---
 • uzun süre kendini tekrarlıyor. finali de bildik.
  en fazla 1/4'ü olsa finali de mazur görülebilir, idare ettiği söylenebilirdi.
 • --- spoiler ---

  babasından dayak yerken "baba sessiz ol merve'nin göğüsleri büyüyüor" diyen arkadaşın hikayesi.

  --- spoiler ---

  resmen rahatsız oluyorum lan okurken; adam ciddi sorunlu bir hikaye yazmış.