şükela:  tümü | bugün
  • trt belgesel'de yayınlanan ve türkiye'nin çeşitli turistik yerlerini tanıtan gezi programı. sunucusu rikki lee roath yabancı aksanlı fakat düzgün türkçesiyle ve sevimliliğiyle kendini izlettiriyor.
  • babama gore cia ajani.
  • yukarıda yazılan entariler hakkında yorum yapmayacağım, şahsen katıldığım bazı yerler var tabi. ama bu programla ilgili yorumuma gelecek olursak teknik açıdan aşmıştır bence bu program (türkiyede çekilen diğer bazı belgesellere kıyasla). flycam çekimleri çok hoş, görüntüler çok stabil, eminim steadicam kullanıyorlar falan, anlatamadım lan, teknik açıdan çok güzel diyip gidiyorum, by
  • her gün 16.50'de trtr belgesel'de yayınlanan ''gezelim görelim'' tadında bir program. dün ilk kez denk geldim ve kim bu hürrem aksanıyla konuşan diye izlemeye başladım. sıcakkanlı amerikalı bir kadın gezginin gözünden türkiye'nin farklı yörelerinin anlatıldığı sempatik bir yayın. bir de dün çok sevdiğim ama hala gidemediğim karadeniz taraflarında görünce daha bir pür dikkat kesildim. önerilir.
  • anneannem'in, sunucusuna "yarım dilli" dediği program. eğer teşhisim doğru ise konuşmasındaki sıkıntı vurgular ve sesli harflerin telafuzlarıdır.

ne zaman görsek ailecek "acaba isteyerek mi böyle konuşuyor" diye tartışmaktayız.