• ilginç bir sese ve şarkı söyleme tarzına sahip genç şarkıcı. milky chance ile birlikte söyledikleri roxanne coverı dinlemeye değer.
  • sanki biri bu adama seslendirme yapıyor.
  • son zamanlarda aradığım güçlü ama farklı tonda ki erkek solist arayışımı son buldurmuş gruptur.

olm o ses nasıl çıkıyor senden. pek bi sevdim ve hatta dedim ki hitler haklıymış. herkes bir gün 15 dakikalığına alman olacak diye.
  • bu zamana kadar keşfedememiş olmama üzüldüğüm lâkin sonunda keşfedebildigim için aşırı mutlu olduğum grup.

sizleri bilemiyorum ama bi yerden sonra müzik tatminsizlik yaratıyor bende. yeni sesler, değişik şeyler duymak istiyor kulağım. tam da bu arzum depreşmişken keşfettim kendilerini ve hayran oldum. yani o görüntüden bu ses çıkıyor deseler dublaj, montaj ve hatta şantaj, yetmedi drenaj falan derdim, o derece şaşırttılar beni.
    roxanne şarkısını bu zamana kadar bir çok kişiden dinledim ama hiç biri bu kadar harika degildi ve etkilemedi beni.
    henning may, o nasıl ses yiğidim. ınşallah bi gün bulursun beni... gerçi bu, "rüyamda henry cavill'i gördüm, sevgiliydik!!" diye rüyamı anlattığım arkadaşımın "ayyyy insallah gerçek olur" demesi kadar saçma oldu ama olsun, sen yine de bul beni.

roxanne için tık
  • bu kadar az entry olmasına şaşırdığım varlıklar. yeni tanıştığım, mest olduğum bir solistleri olan grup. çarpıldım sesine.
  • kelimenin tam anlamıyla james parçasında olay yaratmıştır. james
  • ilginç bir şekilde şarkıları bağımlılık yapıyor.
  • almanca öğrenmeyen kalmasın diye schlagschatten adında yeni bir album yayınlamış grup.
  • bu kadar geç keşfettiğime inanamadığım ses. nam-ı diğer damar reyiz.
  • "länger bleiben" şarkısı dünden beri aklıma takılmış olan grup. yüz kere falan dinledim herhalde.
    siz de dinleyin : länger bleiben- annen may kantereit
hesabın var mı? giriş yap