şükela:  tümü | bugün
  • çok travmatik bir durumdur zannedersem.
    bu duruma çocuk kişiliğiyle ilgili olarak bir kaç şekilde yanıt verebilir.
    eğer çocuk çıkarcıysa anneden para koparıp babaya söylemez.
    eğer çocuk duygusalsa anneye küfreder ver babaya söyler
    eğer çocuk kinciyse anneye küfrede, onunla bir daha konuşmaz ve babaya söyler
    eğer çocuk olgunsa anneyle konuşur söz almaya çalışır anneyi ikna ederse babaya söylemez
    aklıma bu kadar geldi ama bunun gibi n tane şey daha söylenebilir.
  • (bkz: üç maymun)
  • gerçekten de ciddi sarsıntılara neden olduğunu düşündüğüm durum.

bu tür çocuklar gençliklerinde ve erginliklerinde aile olayına çok farklı bakıyor. anne baba saygınlığı, korumacılığı yok olma noktasına gelebiliyor.
  • adamı testere necmi olmaya sürükler.
  • sims oyununda gerçekleşirse çocuk anneden de o adamdan da nefret ediyor. ama adamla kadın da çocuktan nefret ediyor gördü diye. hem suçlu hem güçlü pezevenkler.
    evet bu aralar kafamı boşaltmak için sims oynuyorum
  • (bkz: mr. nobody)
  • kitabı çıkmış.

--- spoiler ---

(bkz: the curious incident of the dog in the night-time)

--- spoiler ---

.
  • kimsenin başına gelmemesini dilediğim.
  • çocuğu ilgilendirmez diyecek kadar ahlaksızları piyasaya çıkarmış durumdur.

yıllarca cennet anaların ayakları altında dersiniz, anne babadan önce gelir diye öğretirsiniz. çok afedersiniz ama sikerim böyle kadının anneliğini.

eğer bir aile çocuğu olduktan sonra kendi hayatından vazgeçemiyorsa olmaz olsun. sen bu dünyaya bir evlat getirdiysen ana da olsan baba da olsan kendini ona adamak zorundasın. o çocuğa iyi bir aile ortamı sunamazsan hayatını sikip atarsın. hele bir de böyle bir ahlaksızlıkla çocukta kapanmayan yaralar bırakırsan, o çocuk seni öldürse yeridir.

anlayamıyorum ya, sen o evladın yüzüne nasıl bakacaksın. içindeki sürtüğe hakim olamıyor musun? sonra bir de çocuk olgunlukla karşılamalı bu durumu diyenler var. be amına kodumun yarrağı, düşünsene bu millete yayılmış, çocukla dalga geçiyorlar, senin anneni hoplatıyorlarmış diye. bunu hangi olgunluk kaldırabilir?

hele bir erkek evlat için çok daha zordur. çünkü toplum erkeğe namus kavramını öyle bir öğretir ki, hayatında kimseye zarar vermemiş pısırık bir erkek bile böyle bir durumda seri katile dönüşebilir.

ben parçalanmış bir ailede büyüdüm. küçük yaştan beridir annemle yaşıyorum. çok şükür ki bırak aldatmayı, yanında erkek sinek bile olmadı annemin. kadın kendini bana adadı, evden işe, ,işten eve. babam her türlü naneyi yedi ama. zaten onla bağlarımı kopardım.

size şöyle bir örnek vereyim. ben ergenlik dönemindeyken annemin iş arkadaşlarından bazıları annen tabii ki evlenecek tarzında bana baskı yaparlardı. halbuki ne annemin evlenmeye niyeti vardı, ne de benim katil olmaya. o kadar korkardım ki onu başka bir erkekle görmekten, rüyalarıma girerdi ve kesinlikle hiç düşünmeden cinayet işler, hatta ondan öte adamı parçası bulunmayacak hale gelene kadar doğrayabilirdim.

bir gün bu orospu iş arkadaşlarından biri tutturdu evlendiricez diye. o kadar sinirlendim ki, odada kimse yokken "herkesi kendin gibi mi sandın azgın sürtük, çok istiyorsan tıfıl kocanı boşa kendine bir tokmakçı tut" dedim buna. dona kaldı kaltak. geçenlerde düğüne davetiye getirmiş, kızını evlendiriyormuş, hem de yabancı bir damatla. şimdi elin sünnetsiz ingilizi siksin kızını da gör. allahın sopası yok işte. öyle bir içimin yağları eridi ki anlatamam.

kısacası kendinize bu konuda güvenemeyen bir kadınsanız çocuk doğurmayın, kimsenin hayatını sikmeye hakkınız yok. çünkü bunu yapana orospu demek bile orospulara hakaret olur.
  • yaşanmış olaylara bakarak çocuğun küçük yaşta olması ömrünü kısaltabilir.