şükela:  tümü | bugün
  • karadeniz bölgesinde kara lastik diye adlandırılan tipte bir terlikse olası durum. şaklattığı yerde ikinci derece yanık hissi yaratabilir.
  • terlik kullanan bir annenin isabet konusundaki şaşmaz becerisine bakarsak, güdümlü silah da sayılabilir. genelde popo civarına isabet eder. topukluysa üzer.
  • hayatımda duyduğum en saçma haberdir. anne terliği olmazsa olmaz . evdeki anne şikayet edilir mi hiç ? yersin terliğini 5 dk sonra unutursun .
    ne biçim ülke olduk .
  • el kadar bebelere üstelik hükümetin kıymetlisi olan bir vakıfta tecavüz edilirken üç maymunu oynayan adalet sistemimizin annenin terliğine takılması '' ... sürecek kadar akıl yok'' dedirtiyor..
    ve bazı malların arzusu gerçek olursa bunlar idam kararları alacaklar, kimi asacaklar ki acaba..
    bilmem anlatabiliyor muyum?
  • dramatik olan durum. terlik kullanan anneye 2-5 yıl arası ceza istemiyle dava açılabiliyorken, otobüste kadına tekme atıp yaralayan şahıs serbest bırakılıyor.
  • terlik küçümsenecek birşey değil. elin gavuru terlikle timsah kaçırıyor.

https://tr.sputniknews.com/…25104981-timsah-terlik/
  • oglu bunun uzerine "annemin telefonunda bylock programi var" dese gor cumbusu.
  • ben bu haberi dun aksam kanal d haberde izledim. kadini tv'ye cikartmislar, yasli teyze kikir kikir guluyordu. suc aleti olan terligi gosterdi. cezasini soylediklerinde, ne yapalim mahkeme verirse yatariz dedi.

bir de avukat vardi, bunun basit yaralamaya tesebbus oldugunu anlatan. o da biyik altindan guluyordu. gudumlu anne terligi yemis oldugu her halinden belli bir avukatti.

bu arada suclanan teyzeyi gorsem, evde oklavayi hazirda tutmasini tavsiye ederidim o ogluna karsi.
  • hukukun h sinden anlamam. lakin garabet bir karar olduğuna kanaat getirmek için anlamak ta gerekmez.

olayın iddaa makamında sonuçlanması gerekir normalde.hiç bir durumda inisiyatif kullanmıyorlar sanki savcılar.

şikayette bulunan hain evlat ökkeş'e '' siktir git ananın elini öp lan eşşoğlueşşek''demek zor mu?