• ben daha böyle bir yorumda bulunanı görmedim. herkesin annesi masterchef mübarek.
  • anne eli değmiş gibi nedir en başta. benim annem nasıl hanımeller gibi bisküvi yapabilir mal mısınız. utanmadan anne eli değmiş gibi diyosunuz bide. annem onu yapmaya calışsa ya beton ya da poğaça gibi olur.
  • değil annem, annemin akrabalarının/köylülerinin bile yemeklerinden hoşlanmazdım. bir çok yemeğini yiyemezdim. baba tarafı bulgar muhaciri anne tarafı ise manav dediğimiz dağlı kesimi. baba tarafının yemeklerini yiyince arada dünya kadar fark olduğunu görüyorsunuz. toprağı bol olsun.
  • zeki ama çalışmıyo gibi bir durumdur.. anne ama yemek yapamıyor. sempatik gibi bir şey de aslında.
  • annem kötü mü güzel mi yemek yapıyor bilmiyorum çünkü asla aynı yemeği ikinci kez aynı şekilde yapmıyor. her seferinde aynı yemeği farklı şekilde yiyoruz ailecek... gerçi bayadır yemek de yapmadı ama olsun
  • açılın benim annem o!
    bir insanın her yemeği mi kötü olur dedirten cinsten hem de.
    çocukken bayıldığım yemeklerini artık yiyemez oldum.
    yalnız tabi ki belirtmekte fayda var, annem eskisi kadar sık yemek yapan biri değil. zaten uzun yıllar çalışan bir anne olarak arada yemek yapabilirdi.
    üstelik kadın 70 yaşında ve haliyle damak tadı eskilere ait.
    beğenmeme sebebim sadece farklılığımızdan yani.
  • beklentileri düşürerek evlilik hayatınızın daha iyi geçmesini sağlayacak düşünceli anne.
  • bu benim annem. kötü yapmıyor ama çok tuzlu yapıyor. dolayısıyla tat otomatikman kötüleşiyor. üstelik bu kadın tansiyon hastası. ah annecim azalt şu tuzu artık.
  • benim eşim de iyi yemek yapamıyor maalesef. fakat annem eğer komşuların veya televizyondaki yemek programlarının gazına gelip kendi yemek yapış şeklini değiştirmez ise taşı pişirse afiyetle yenir.
    iyi ki varsın canım anam, hep te ol.
  • çocukken hissettiğim olgu. o da sevmiyordu mutfakta vakit geçirmeyi. iş hayatı/ev hayatı ikileminden sanırım. pandemi sayesinde aşçıya dönüştü, artık international yemekler yapıyor, işin ilginci hepsi birbirinden lezzetli. :d
hesabın var mı? giriş yap