şükela:  tümü | bugün
  • ailesi hakim veya savcı olmasa sanki ceza alacaktı. daha 5 suça anca karışmış anasının kuzusu. şöyle 3 5 kişi öldürsün sonra davet ederiz adliyeye müsait bi zamanda gelir.
  • bir zamanlar böyle bir bir çocuk vardı tanıdığım, babası zengin. bulaşmadığı pislik, kavga, gürültü yoktu. babasının nüfuzu sayesinde ceza da almazdı. bir şekilde çıkardı.
    neyse. günün birinde gene birine sataşmış. adam tinerci mi ne, tam pisliğin teki. çekmiş bıçağı, delik deşik etmiş.
    ne anladık bu hikayeden?
    hani adalet diye bir şey yok ya... kimi ilahi adalet tecelli ediyor. su testisinin hikayesi gibi.
  • acaba karsisina ayni suclardan normal bir vatandasin cocugu gelse , aa kiyamam sana nisanlin kotumu davranir, siddetmi gordun sen , psikolijinimi bozdu diyerek ayni sefkatle yaklasirmi , gecelim bunlari oyle bir anlatiyorki utanmasam lan cocuk kurban olayim senin sallanan tasaklarina gel banada carp arabayla sikin sagolsun diyecegim.
  • bakırköy cumhuriyet başsavcılığı tarafından itiraz edilen tahliye kararı.
    kaynak
    gündemde tutalım arkadaşlar.
    okuyupta uplatmayan yolda sertac gibi şoföre denk gelsin.
  • kişilerden, klişelerden bağımsız yazıyorum. lütfen ilk defa duyuyormuş gibi okuyun:
    "nerede bu devlet?!"
  • hala hukuk oldu diyorlar bu topraklarda hukuk hic bir zaman varolmadi, erdoganin oglu kadin ezdi öldürdü yatmadan cikti, ruzgar efendi ezdi gecti yatmadan cikti ne adaleti sizin hala bir adalet beklentiniz var mi?
  • bugün de başkası adına utandık.

tanım: rezaletin daniskasıdır.
  • herif aile şerefi'ndeki oktay'ın kanlı canlı versiyonuymuş yalnız. böyle giderse karşısına çıkar bir rıza efendi.
  • annesi su minvalde bi aciklama yapmis;

"sadece 6 basit yarali var, olum yok. oglum bosu bosuna 16 ay tutuklu kaldi. "

ya hanim abla, cocugun arabayi insanlarin uzerine kontrolsuzce suruyor, eziyor, geciyor.

cinayete tesebbus ediyor bildigin. buyuk ihtimalle binbir ricayla oglunu iceriden cikariyorsun. ya hadi yaptin diyelim lanet olsun. bi de yuzsuzce bu aciklamayi mi yapiyorsun? insan utanir da susar ya.

cok merak ediyorum, senin oglunun, babanin, ananin uzerine bi meczup araba surse, yaralasa, bir hakim olarak ne ceza verirdin?

turkiye'de adalet bas parmagimin ucuyla isaret parmagimin arasi kadar iste.

komik.
  • şimdi bunun biri kafasına sıksa ve dese ki "orospu çocuğu küfretti bana, ben de çektim vurdum" sonra ağır tahrikten indirim alıp 6 ayda çıksa. hak mı olur? belki de bunlar için olur...