• baya dram yaşayan bir üyenin çığlığı. troll gibi gelmedi bana. ki böyle imdat çığlıklarını ciddiye almamaktan geliyor ne geliyorsa.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=128180413
  • darp raporu ve uzaklaştırma almışlar ama ne fayda, tehditler devam ediyormuş. konya'da bulunan ve yardım edebilecek durumda olan suserlerden yardım beklemekteler (polis hiç bir şey yapmıyormuş) olay gerçek ise halimiz vahim, adli makamlar yerine sosyal medyadan çare arar olduk.
  • tarih: 25 aralık 2008, yer : aydın adnan menderes üniv. hastanesi radyoloji servisi önü,

sevgili yazarlar belki aranızda bilen vardır, adü radyoloji servisi önü çok kalabalık olur, bugünde yine öyleydi, tomografi sonuçlarımı almak için sırada sıkılırken sıra bana geldi ve işlemlerimi hallettim tam turnikeden çıkarken bir haykırış duydum sözlük, "abilerim köyden sabah geldim, oğlum çok hasta kalbi delik ve şu an ilaç almam lazım 120 ytl lazım" derken sesi boğazına tıkanıyor ve ağlamaya başlıyor ve güvenlik devreye giriyor. ben bir kez daha orda göz göze geliyorum kahraman baba ile, o an herkes cebinden 5 ytl çıkarsa hiçbir problem kalmıcak ama sorun bu değil ki, acaba o babanın feryadını hangi kömür dağıtan bürokrat duydu? günlerdir yerel seçimler için düello üzerine düello yapan hangi belediye başkan adayı ile milletvekili duydu, hastaneler bir ömür törpüsüdür sadece biz gördük ve biz duyduk o kahraman babayı, belki onu en iyi ben anladım, çünki onun karşısında kahraman babası sayesinde tüberküloz menenjitin elinden kurtulmuş biri vardı.
  • çok ciddi bir konu. yardımcı olabilecek birileri çıkar umarım.
  • gerçek ise iç parçalayan bir durum
    ülke olarak öyle bir duruma geldik ki devlet kendi vatandaşını koruyamaz bir hal aldı
    ne polise, ne savcıya, durumun çözüleceğine dair inancın kalmamış olması son derece üzücü
  • en kısa sürede müdahale edilmesi gereken durumdur. ekşi sözlükte konuya hakim bir hukukçunun muhakkak olduğunu düşünüyorum.
  • acil desteğe ihtiyacı olan üye.
  • yardıma ihtiyacı olan üye
  • yardım eli uzatılması gereken üyedir
hesabın var mı? giriş yap