• baya dram yaşayan bir üyenin çığlığı. troll gibi gelmedi bana. ki böyle imdat çığlıklarını ciddiye almamaktan geliyor ne geliyorsa.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=128180413
  • darp raporu ve uzaklaştırma almışlar ama ne fayda, tehditler devam ediyormuş. konya'da bulunan ve yardım edebilecek durumda olan suserlerden yardım beklemekteler (polis hiç bir şey yapmıyormuş) olay gerçek ise halimiz vahim, adli makamlar yerine sosyal medyadan çare arar olduk.
  • gerçek ise iç parçalayan bir durum
    ülke olarak öyle bir duruma geldik ki devlet kendi vatandaşını koruyamaz bir hal aldı
    ne polise, ne savcıya, durumun çözüleceğine dair inancın kalmamış olması son derece üzücü
  • hukukî olarak bir bok olamayacağını bilen adam, zaten yapacağını yapıyor. kapıya kadar dayanıyor ki uzaklaştırması var.

şimdi siktiredin hukuku. eli sopa tutan iki cengaver, adam üzerinde bir performans sergilesin diyeceğim, altına entryler gelecek.

entry içinde geçecek kelimeler de şunlar olur bakın. yazar, kasan, sıçmık , hümanizm, kusmuk. sonra bir de kalk, alta entry yazana laf yetiştir.
  • çok ciddi bir konu. yardımcı olabilecek birileri çıkar umarım.
  • troll olduğunu düşünmediğim kişidir. burayı takip ediyorsun eminim. kesinlikle polise gidin, polisten korktukları için gidersen şöyle yaparız böyle yaparız diye tehdit ediyorlar. bir de mevzu ulusal basına yansıtılabilir. daha efektif sonuç alınır.
  • yardım edilmesi gereken kişilerdir. acaba adamları fetöcü diye ihbar etsek daha iyi olmazmı o zaman hemen ilgilenirler.
  • öyle bir ülke olduk ki insanlar kendini korusun diye oluştukları devlete vergi veriyor ama koruma hizmeti bile alamıyor. sosyal medyada sivil toplum gücünden yardım bekliyor.

umarım bu işi etkili bir şekilde çözecek birileri yardımcı olur. muhakkak polise gidilsin, sosyal medyada ses getirdikten sonra lakayt kalamazlar sanıyorum.
  • troll gibi gelmedi bana da. zaten bir insan böyle bir konuda şaka yapabiliyorsa yazıklar olsun ona!

dh'de de birkaç yere yönlendirmişler, burada da yardım eden çıkar sanıyorum. yalnız birkaç kişi toplanın gidelim tarzında şeyler yazmışlar. olur da gidip kızın babasını döverlerse teşvikten kıza ceza gelebilir mi? hukukçu arkadaşlar daha iyi bilirler tabi, ayrıca ceza almasa da misilleme gelebilir; o yüzden o arkadaşlar yorgan yakmadan önce bir oturup düşünsünler sorunu büyütebileceklerini.

neyse, uplamak için gelmiştim oysa ki.

edit: fake diyorlar.
  • up! kızın çaresizliğini okuyunca hissediyorsunuz. kıyamam gerçekten. bi insan için annesinden daha önemli hiçbir şey yokken, annesini koruyamamak, sürekli ona bir şey olacak diye korkmak. böyle bir şeyi kimse yaşamamalı. kızın da rica ettiği gibi aramızda savcı, polis, avukat gibi mesleklere mensup olanlar varsa lütfen yardım etsin.
hesabın var mı? giriş yap