şükela:  tümü | bugün
  • fotomontaj mı, troll mü yoksa gerçek bir şahıs mı bilemiyorum, ancak eğer gerçekse daha fena birinin ileti yazısı. bunlar bu kadar alçalabildi mi ya?

http://i.hizliresim.com/znznlg.jpg

ekran görüntüsündeki bilgilerde bir hata varsa veya yanlış bilgilendirme ise eğer, entry'yi düzeltirim linç yememesi için.

ek: bazı yazarlar okulla ilgili bilgi vermiş, o yüzden iletinin görselini kestim. bazı yazarlar da -haklı olarak- iletinin içeriğinden rahatsız olmuş, küfürlü kısmı da kapattım (okuyan zaten anlıyor). ama bu zihniyet -ne yazık ki- var...

ek-2: sahte isim veya var olan isme sahte hesap açılıp linç edilme ihtimaline karşılık, ismi de kapattım.

ek-3: "ne gerek var böyle şeylerin başlığını açmaya?" diyen suser'lar olmuş. bu iletinin ağır ancak küfürsüz hâlini yabancı bir politikacı sarf etse onunla ilgili de başlık açılır ve üzerinden yorum yapılır. amaç, "bu adamı linç edelim!" mantığı değil yani - öyle olsa "linç ihtimaline karşı sansürleyeceğim" deyip gidip sansürlemem değil mi? bu tarz bir iletiyi görüp bunu benimseyecek kişilerin de aklından şüphe ederim. entry'yi de silmiyorum o zaman başlık gitmiş olmuyor, sonra birileri gelip "başlığı açan kaçtı" demesin diye - kaçmalık bir durum yok zaten.
  • bir adet piç tespiti.

bu ülkede yaşıyor ve tutuklanmıyor.

(bkz: mehmet cemil nuralp)
  • üstünde oturduğu ve karnını doyurduğu toprağın, anasının babasının özgürlüğünün kurtulmasına, çok önemsediği ezanın özgürce bu ülke üzerinde yaşamasına neden olan insanlara ana avrat küfreden bir insan evladıdır.

ve bu arap hayranı abimiz gavur icadı hardware üzerinden yine gavur icadı php sırlarını gavur icadı youtube üzerinden anlatmakta ve gavur icadı google adsense reklamları aracılığıyla helal olduğuna inandığımız us$ kasmaktadır.

edit: bu entry, twitter ve facebook profil ve yer bilgilerinin aynı olması üzerine yapılmış bir çıkarsamadır.

facebook
  • milletin agzi torba mi buzesin derler. aptal insan her lafi soyler, akilli insan kaliteli konusur
  • (bkz: annesi orospu olanlarca ata'lığı anlaşılamayan adam)
  • cozuttular iyice. laik, demokratik cumhuriyet vazgeçilmezimizdir. dahası dünya bu işleri bitirdi. neden bu kadar geri olduğumuzu anlamayıp daha da geri götürmek istiyorsunuz. gericiler sizi.
  • provokatif bir söylem. son zamanlarda bu tür söylemlerle çok sık karşılaşmaya başladık. toplumdaki ayrıştırmayı daha da derinleştirmeye çalışıyorlar. sakinlikle karşılamak gerekiyor.

it ürür kervan yürür. annenle de tanışıklıkları oradan geliyor deyip geçiniz efenim.
  • eğer bu adam bu sözleri demediyse burda ona giydirenler suçlu olur ne kadar kolay bok atmak! screen al azıcık şopla tamam işte linç başlasın...