şükela:  tümü | bugün
  • fotomontaj mı, troll mü yoksa gerçek bir şahıs mı bilemiyorum, ancak eğer gerçekse daha fena birinin ileti yazısı. bunlar bu kadar alçalabildi mi ya?

http://i.hizliresim.com/znznlg.jpg

ekran görüntüsündeki bilgilerde bir hata varsa veya yanlış bilgilendirme ise eğer, entry'yi düzeltirim linç yememesi için.

ek: bazı yazarlar okulla ilgili bilgi vermiş, o yüzden iletinin görselini kestim. bazı yazarlar da -haklı olarak- iletinin içeriğinden rahatsız olmuş, küfürlü kısmı da kapattım (okuyan zaten anlıyor). ama bu zihniyet -ne yazık ki- var...

ek-2: sahte isim veya var olan isme sahte hesap açılıp linç edilme ihtimaline karşılık, ismi de kapattım.

ek-3: "ne gerek var böyle şeylerin başlığını açmaya?" diyen suser'lar olmuş. bu iletinin ağır ancak küfürsüz hâlini yabancı bir politikacı sarf etse onunla ilgili de başlık açılır ve üzerinden yorum yapılır. amaç, "bu adamı linç edelim!" mantığı değil yani - öyle olsa "linç ihtimaline karşı sansürleyeceğim" deyip gidip sansürlemem değil mi? bu tarz bir iletiyi görüp bunu benimseyecek kişilerin de aklından şüphe ederim. entry'yi de silmiyorum o zaman başlık gitmiş olmuyor, sonra birileri gelip "başlığı açan kaçtı" demesin diye - kaçmalık bir durum yok zaten.
  • ilgili okul, bizde böyle bir ögretmen yok diye duyuru yapmış web sitesinde.

http://pendikfuatkoprulu.meb.k12.tr/…r_2741462.html
  • bir adet piç tespiti.

bu ülkede yaşıyor ve tutuklanmıyor.

(bkz: mehmet cemil nuralp)
  • her önüne gelenin sağda solda paylaşılmaması gereken olaydır.

beyler gidin teyit edin. ciddi suçlamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

onu geçtim bunu yaparak akplilerden farkınız kalmıyor. araştırmadan sormadan falan.

kaldıki atatürk'ün annesi hakkında bugüne kadar ne çıkmış ki böyle malca bir yorum yapılsın yani?

edit: baktım yani zavallının teki gibi. tamam akpli belli de tek yaptığı video paylaşmak. ne bileyim böyle her önüne geleni linç etmeye gerek yok bence. çünkü sonuç değişmiyor. kitlesel tepkiler lazım bize. kitlesel.
  • burada paylaşılmasını masum görmüyorum.
  • üstünde oturduğu ve karnını doyurduğu toprağın, anasının babasının özgürlüğünün kurtulmasına, çok önemsediği ezanın özgürce bu ülke üzerinde yaşamasına neden olan insanlara ana avrat küfreden bir insan evladıdır.

ve bu arap hayranı abimiz gavur icadı hardware üzerinden yine gavur icadı php sırlarını gavur icadı youtube üzerinden anlatmakta ve gavur icadı google adsense reklamları aracılığıyla helal olduğuna inandığımız us$ kasmaktadır.

edit: bu entry, twitter ve facebook profil ve yer bilgilerinin aynı olması üzerine yapılmış bir çıkarsamadır.

facebook
  • milletin agzi torba mi buzesin derler. aptal insan her lafi soyler, akilli insan kaliteli konusur
  • (bkz: annesi orospu olanlarca ata'lığı anlaşılamayan adam)
  • bahsedilen kişi gerçek mi bilmiyorum ama bu tip söylemlerin atatürk'ü itibarsızlaştırmak için tam da dinci yobazlara yakışacak şekilde yarım ağızla dile getirildiğine, el altından yayılmaya çalışıldığına şahit oldum.hatta bu konuda mustafa kemal atatürkbaşlığına yazmıştım. #34150999
    şimdi bu karakter yoksunlarının bir an için atatürk'ün ailesi için attığı iftiraların gerçek olduğunu düşünelim.
    atatürk ne kaybeder ki atatüklüğü'nden??

bazı arkadaşlar bu tip iddiaların hiç ortaya atılmadığını ifade etmiş ama bunlar bilinçli ve planlı çalışmalardır. kendilerine müslüman diyen ahlak yoksunlarının atatürk üstündeki tezgahları. şimdi gelelim bu iddiaların kaynağına. aslında bu yobazların ilk hedefi ali rıza efendi'ydi. ali rıza efendi'nin atatürk'ün gerçek babası olmadığını iddia ettiler. bunu iddia ederken de zübeyde hanım hakkında imalar vardı. ve pek tabi esas hedef atatürk'tü. akıllarınca babası bile belli olmayan, soyu sopu belli olmayan bir adama nasıl atatürk adı verilip nasıl atam denir diyeceklerdi.
    mesela kendine tarihçi diyen bir meczubun konu hakkında yorumu

daha sonra işler çığrından çıkıyor. 1980'lerin sonunda ve 1990'ların başında koca koca adamlar zübeyde hanım'ın genelevde çalıştığını ve hatta atatürk'ü burada doğurduğunu iddia etmeye başlıyorlar. osmanlı döneminden kalma bir mahkemenin belgelerini kanıt olarak ortaya koyuyorlar ki; bu belge dönemin tüm milletvekillerine gönderiliyor.konu hakkında murat bardakçı nın yazısıdaha sonra o belgenin baştan aşağı düzmece olduğu anlaşılsa da bu yobazlar belli bir kesimde bir algı oluşturabiliyor. ve bu algı bugünlere kadar da geliyor. hala bazı yerlerde zübeyde hanım'ın genelevde çalıştığı iftiraları yayılmaya devam eder.

bunları uzun uzun yazdım ki manyağın teki bir şeyler yazmış üstünde durmayın diyenler olayın ciddiyetini, aşağılık bir grubun bu işi ahlaksız bir kampayayla yürüttüğünü görsün.

son olarak konuyla alakalı olduğu için şu yazıyı da buraya bırakayım.
  • cozuttular iyice. laik, demokratik cumhuriyet vazgeçilmezimizdir. dahası dünya bu işleri bitirdi. neden bu kadar geri olduğumuzu anlamayıp daha da geri götürmek istiyorsunuz. gericiler sizi.