şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'de olsa başta gavat gibi harika ünvanlarla küfürü yiyecek genç.bi de türkiye'de olmadığı halde göreceksiniz ki az sonra oldukça çok sayıda kişi tarafından her türlü hakarete maruz kalacak.
    https://www.youtube.com/watch?v=lmbm20zn010
    gencin adı alex. videonun adı ise "looking for adam" adem'i arıyoruz. annesinin adı eva, yani "havva"

videoyu izledikten sonra yazmak isteyen olursa maili: icouldbeadam@gmail.com
  • videoyu izledim ama genci ve annesini cidden hiç yadırgamadım. hatta çok sempatik bile geldi.
    sanırım bizde milletçe bi sıkıntı var, aynı şeyi bizden biri yapsa cidden gavat gibi dururdu.
  • kadın 1946 doğumlu, 69 yaşında ve şu vücuda sahip. ağlayarak alkışlıyoruz.

öyle ya da böyle bir şekilde aşkı bulmasını dilediğim kadındır.
  • ulan adamlar ne güzel video hazırlamış. "kızımız* şunları şunları sever" temalı, gayet güzel bir çalışma. bi de dönüp türkiye'ye bakıyorum. kadının imam nikahlı kocası yayını basar, biri borçlarını ödetmek için koca arar, başkası çıkar kuşuma bak der, diğeri geceden kendini bala pekmeze yatırıyorum der, öbürü çiftleşme dansı yapar. milletçe karantinaya alınıp kısırlaştırılmamız lazım.

tez zamanla annesi için doğru düzgün birini bulmasını dilediğim genç.
  • bizde olsa gavat* derler, dogrudur.

lakin ben de, ciddi ciddi huyunu suyunu sevdigim bekar / dul bir adam tanisam hic cekinmeden anneme tanistirirdim.
  • çok tatlı gerçekten, annesi için böyle güzel bir video hazırlaması çok ince bir davranış. herkes sevse ve sevilse, dünya güzel bir yer haline gelir. umarım annesi seveceği ve kendisini sevecek birini bulur. 69 yaşında olmasına bakmayın, ben çok sempatik buldum. :)

bana da böyle video hazırlasınlar. "sex addict, xy yaşında, hayat dolu bir gey, şarap tadımından, yeni yerler keşfetmekten ve yoga, meditasyon, workout gibi şeylerden hoşlanıyor. hiç kıskanç birisi değil, onunla sevgili olursanız istediğiniz kadınla ve erkekle gönül rahatlığıyla sevişebilirsiniz. birlikte müzeleri sergileri gezip, dünyanın en güzel kumsallarında el ele yürüyüp, denizlerde nehirlerde okyanuslarda yüzüp, dağlarda ormanlarda trekking yapıp, farklı zevkler ve lezzetler deneyip, hayattan zevk alabilirsiniz."

bir gün ruh eşimi bulacağım, ama muhtemelen 1 kişi olmayacak. çeşitli erkeklerin parçalarını birleştirip ideal erkeği yaratacağım! norveçli elemana da bayıldım, beni sevecekse saçlarını kestirip gelebilir ;)
  • validesini adeta apple ürünü gibi sunan bir video hazırlamış, jesus christ kılıklı genç.