şükela:  tümü | bugün
 • sirt kasitma konusunda yakinen tanidigim cocuktur.
 • kardesimdir. her gece ama her gece anneme sırtını kaşıtırdı. evleneceği zaman, sevgilisinden tamtur veya bilmem ne set yerine, her gece sırtını kaşımasını istedi. tek şartı buydu. ama
  maalesef, eşinin kaşımasindan hiç memnun değil, " isteksizce bir, iki kaşıyıp bırakıyor nerdeee annemin kaşıması " diye dert yanıyor.
 • derhal üretimi durdurulması gereken çocuktur. sonra bunlar büyüyor; sevgilimiz oluyorlar. anne yerine kız arkadaşı koyuyor ve aynı eylemi sürdürmeye çalışıyorlar.

  değerli aileler!
  bu, pek çok açıdan, rezil bir durumdur. öncelikle, sırtı kaşırken, baş vermiş siyah noktalar bir tümsek oluşturup, mide cenahındaki cümle partikülü, boğaza doğru itelemektedir. ayrıca, kaşıdıkça kalkan ölü deri, sorgusuz sualsiz, gözümüz gibi baktığımız tırnaklarımızın teee içine kadar girmekte ve bir sokak çocuğu edasıyla kıvrılıp uyumaktadır.

  ilgili sürecin devamı halinde, bir müddet sonra, kadındaki seksapel, feriştahı olsa, sıfırın altında 8500 seviyesi üzerine çıkamayacaktır.

  zira hepimiz bilmekteyiz ki, o sırt; kaşınmakla kalmayacak, üzerindeki siyah noktalar ve iltihaplı sivilceler sıkılacaktır. içinden çıkanları peçeteye sürmekle ağzına atmak arasında bocalayan kızlarımız, kendilerinden tiksinecek; özgüvenleri, tamir olunmaz biçimde, yara alacaktır.

  domino etkisi olarak adlandırdığımız bu sürecin başı, çocukken yapılan basit bir sırt kaşıma hareketidir.

  lakin sonuçları gördünüz. hiç bir şey göründüğü kadar basit değil. bu yolda siz değerli ailelere büyük iş düşmekte. yavrularımız, bu tip öğürtücü hayatlar yaşamayı hak etmiyorlar.

  gelin onlara en iyisini verelim.

  aile sırt kaşımama danışma hattı: 0800- 888 333 1
 • (bkz: sen kaç beni tanıdılar)
  ''anneeeaa sırtımı kaşııı'' deyip anneme koşmak çocukluğumun fotoğraflarındandır.
 • kızımdır.
  dolmuştayken,tv izlerken, uyumadan önce veya uykusundan uyanıp "anneee gaşııı" der. zaman mekan fark etmez onun için. kaşımıycaksan öl daha iyi. hem bir anne başka ne işe yarar ki.
 • büyüyünce kız arkadaşına kendisini kaşıtan erkeğe dönüşür. hiç romantik değildir.
 • her çocuğun kendini sakinleştirmek için yarattığı bir teknik vardır ve sırt kaşıtmak bunlardan biridir. kimi anne saçıyla oynar, kimi kulak memesi ile. büyüyünce de sevgilisi veya eşine yaptırır ki bu da sakinleşmenin çocukluktan kalan şeklidir.
 • tekrar kendisi olabilmek için herşeyimi verebileceğim, ama hiç bir zaman olamayacağım çocuk.