şükela:  tümü | bugün
  • okunuşu: (bkz: eni vici vokke)
  • yarım aklı ile algı kasan bir çomar.

(bkz: akit)
  • madem başkalarına realist düşündükleri için aktroll iftirası atma cürretini kendinde bulabiliyor, kendisi de sabah namazına gereksiz dediği için din düşmanı, ''bu ezanlar, ki şehadetleri dinin temeli, ebedî, yurdumun üstünde benim inlemeli.'' den türkiye cumhuriyeti istiklal marşı düşmanı, hatta twitter'deki bir fetö hesabının yalan algı tweet'ini sözlükte yaymaya çalışan gizli fetöcüdür. kısasa kısas.
  • troll.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

onun buna yaranmak için nickaltı giriyor. zerre kadar hakim olmadığı konulara dalmaya falan çalışıyor.
  • bir diğer okunuşu için (bkz: anabacı vokke)

hoşt len, tövbe de.
    recep tayyip erdoğan atatürk mü ki ona tanrı muamelesi yapalım.
    o da sen de atatürk de tanrı'nın gariban kullarısınız.
    allah'ı karıştırma böyle konulara.
  • aktroll bir çomar.
  • aktroller tarafından muhtemelen önce benim gibi tehdit edilmiş sonra da iftira atılmış suserdir. entrylerine baktığımda hiç de aktrol veya çomar falan durmamaktadır.
  • ara ara başlığımın altına gelip bir şeyler yazıyor. yazdıklarımdan benden fazla haberi var. ne ara yazmışım da silmişim, yazmamışım da mı silmişim yoksa her şey bu zatın hayal dünyasından mı ibaret bilemiyorum. rahatsız herhalde. doktorlar 'kendi haline bırakın.' demiştir diye düşünüyorum.

ayrıca ekrem imamoğlu, erdoğan, akp falan bir şeyler saçmalamış. istiyor ki sözlükte herkes kendi gibi düşünsün, kimse diğer tarafı konuşmasın, kendi çalsın, kendi oynasın, sözlükte herkes chp'li olsun ya da ateist olsun falan. ama öyle bir dünya yok, yaşı küçük değil ise artık bunu idrak etmesi lazım.
  • ikiyüzlülüklerini ortaya çıkardığı şakirtlerce başlığı kirletilen kullanıcı.