şükela:  tümü | bugün
  • bazilarini uzer.

tum sosyal medya hesaplarini ya kendi adina acarsin ya da nick'ini herkes bilir.
    akrabalar dolusur, kendin gibi olamazsin. soyle agiz dolusu rahat rahat kufur edemezsin amina koyim.

zordur.
  • kontrolum dışında ifşa oldum maalesef o konuda benim de canım sıkkın oysa ki çok twisted çirkin içerikli entryler giricektim ama olmadı.

yine de küfür etmem için bir engel değil bu amına koyim o kadar da abartmayın tdk'ya çevirdiniz iyice.
  • son zamanlardaki en büyük sıkıntım. her yerde eşe, dosta, sevgiliye ifşa biçimdeyim.
    kendimi bildim bileli içime kapanık, derdini anlatmayan biriyim. eskiden anonim biçimde internet ortamında yazar, deşarj olurdum. şimdi ise en ufak bir sitemli söz paylaşsam aile eşrafı olmanın sorumluluğundan ötürü "nen var guzum" diyen samimiyetsizlerle yüz yüze geliyorum. müslümden bir söz paylaşsam "benden sogudun mu" diye gelen sevgili kahrı çekiyorum.

sözlükte, twitter'da anonim olsam yeterdi, ancak bunu başarmak bile çok güç.
  • ben kendimi birazcık ifşa ettim ama sıkıntı değil küfür etmek istersem onları mı takacam :/
  • kendini çok zeki sanan ve iyi bir iş yapmış gibi “kullanıcı adın ne hehe” diye soran arkadaşların durduk yere canınızı sıkacağı durumdur.

anladık okuyorsun takip ediyorsun da neden bu “seni buldum bak” der gibi insanı rahatsız ederek konuşuyorsun. iyi halt ettin. beni daha iyi tanıyor musun sevgili okur.
    bak küfürlerim, seks hayatım, ikili ilişkilerim, nefretim ve öfkemle ve sana anlatmak istemeyeceğim herşeyle burda yazıyorum.

günlüğüm okunmuş gibi hissettim bu konuda konuşanın kalbini kıracağım