şükela:  tümü | bugün
 • 8 aralık ta manhattanda, 10 aralık ta da aaal nin mezunlar toplantısında çalan, 6 kişiden oluşan muazzam grup. dire straits olsun, queen olsun, journey olsun, hiç bir masraftan kaçınmadılar, çaldılar. buradan tekrar ellerine sağlık diyor, ankara ya tekrar gelecekleri günü hevesle bekliyorum.
 • 3 kasim'da manhattan'daydilar, 17 kasim'da da manhatan'da olacaklarmis, hayranlarina duyrulur...
 • ilk profesyonel konserlerini 20 şubat 1987'de veren anonim grubunun "burdayız, gitmedik bir yere!" temalı 2007 versiyonudur anonim reloaded.
  grubun eski dostları, onları tanımaya yaşı yetmeyenlerin yeni dost adayları ve güzel bir gece geçirmek isteyenlerin değişmez adresleridir anonim reloaded.
  3 kasım'da sezonu açtıkları konser deyim yerindeyse olay oldu. içerisi tıklım tıklım olmuşken, daha konser başlamadan, bir o kadar kişi de kapıdan döndü.
  grup müthiş bir rock'n roll gecesi yaşatırken seyirci sahneyi gördükçe coştu; sahnedekiler seyirciyi gördükçe coştu. tam bir kısırdöngü anlayacağınız.
  murat bulgak sahneden duyurdu 17 kasım diye; kesinleşti mi bilmiyorum, değişiklikler olabilir. sonuç olarak, umarız ayda bir de olsa düzenli bir program olur ve kulaklarımızın pası silinir ve umarız 17 kasım konseri ertelenmez!

  özet olarak: hastasıyım kendilerinin.
 • arapsaçı coverları ölüyü mezarından kaldırır, kafa sallatır..
 • dün manhattanda ilk kez dinlediğim grup. sahne performansı, şarkı seçimleri şahane. araya serpiştirdikleri türkçe parçalar coşkuya zirve yaptırıyor.