şükela:  tümü | bugün
  • trabzonspor'a şampiyonlar ligi ön eleme 2. turunda rakip olacağı bu akşam itibarı ile belli olan kıbrıs rum kesimi takımı.
    ilk maç kıbrıs'ta oynanacak olup; rumların trabzonspor'u nasıl ağırlayacağı merak konusudur.
  • başkan andrea panteli'nin galatasaray taraftarı olmasıyla sempatimi kazanan kıbrıs ekibi.mavi-beyaz formalı olup,ambleminde phoenix vardır.
    bakalım ne olacak bizim pontuslularla yapacakları maçlar.
  • trabzonspor u şampiyonlar ligi nden elememesini gönülden arzu ettiğimiz rum takımı ,antrenorleri menejer-futbolcudur.

(edit: az önce elediler türk halkına ve trabzonsporlulara geçmiş olsun)

(bkz: kaleci oyuncu)
  • rumca bildiğimden değil ama bir yerde "magusa'nın yeniden canlanması" anlamına geldiğini okumuştum... amblemlerindeki phoenix'in de küllerinden yeniden doğduğu dikkate alınırsa doğru galiba...
  • zamanında terör örgütü pkk'ya lojistik ve eğitim alanında desteğini esirgememiş kibrisin rum kesiminin takımı...
  • harry potter'da gecen buyulere benzer bir isme sahip takim. expecto patronus!
  • anorthosis famagusta: (noun), ayağınızın dış tarafındaki, tek işlevi sağa sola çarpmak ve canınızı fena halde sıkmak olan yuvarlak kemik.

(bkz: the meaning of liff)

esin..len..dim..
    ben..dim
    esin..len..dim..
  • 2005-2006'da trabzonspor'a yaptığı acı şakanın bir benzerini rapid wien'e yaparak, avusturya temsilcisinin adını avrupa arenasından çok erken silecek gibi görünüyor. takımın başında hala ketsbaia var ve 2008-2009 sezonunda avrupa'da çok daha iddialı olmak istiyorlar. şampiyonlar ligi 3. ön eleme turuna çıktıkları vakit rakip, olympiakos. o yüzden asıl hedefleri pek tabii uefa kupasına geçiş yapıp, orada iz bırakmak olacak. takımın son sürpriz transferi, yunan milli takımının dev anası kılıklı defans oyuncusu dellas..
  • şampiyonlar ligi ikinci eleme turu rövanş maçında rapid wien'e 3-1 yenilmesine rağmen tur atlamayı başaran ilginç ekip.böylece trabzonspor'u şans eseri elemediklerini göstermiş oldular..