şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar, hoş gelmiş. kendisi bir motosiklet sürücüsüdür aynı zamanda.
  • ferhan şensoy'u "bunak", sevenlerini de "kendini entelektüel sanan cahil zavallılar" olarak değerlendiren sözlük yazarı... (bkz: #65918752)

toplum önünde iş yapan her insana için sert ifadeler dahi kullanılabileceğine inanırım. küfür bile edebilirsin. bu denli açığım mevzuya belirteyim de...

ancak bir sanatçıya, sevenlerini de içine alacak şekilde aşağılayıcı ifadeler kullanmak gerçekten sıkıntılı. çünkü senin açından bakıldığında, sadece sevmemek basit ve daha kolay bir yol. tavsiyem budur. sevmezsin gerekçelerince, oyunlarına gitmez ve kitaplarını okumazsın. bitti, bu kadar... basit...

ama bana, bunları yaptığım için "cahil zavallı" etiketini yapıştırmak asıl büyük sıkıntın sevgili dostum.

henüz sahnelenmemiş bir oyunun başlığına bu hakaretleri serpiştirerek oyunu da kötülemek gerçekten tuhaf.

sevmeme, eleştirme özgürlüğümüz var. ancak bir ferhan şensoysever olarak edilen "cahil zavallılar" ithamına cevap vermek hakkımız da var...
  • farklı davranışlara ve görüşlere dayanamayan insan.

otomatik vites başlığına 5 dakika arayla 6-7 tane entry girmiştir. nasıl bir ruh hastası olduğu buradan anlaşılabilir.
    otomatik vites kullanan insanlara hakaret ediyor. sanki babası manuel arabanın mucidi. sanki satılan her manuel arabadan para kazanıyor. öyle bi manyak işte.

edit: an itibariyle yaptığı saçmalığı fark edip girdiği entry'leri silmektedir.

edit2: hepsini silmiş. girdiği entry'lerden birkaçını ss almıştım tabi ben sileceğini bildiğim için. çok gördük böyle troll'leri biz. *

1
    2
  • kötü troll. 0,7/10.
  • ağır hasta olduğunu düşünüyorum . kendisini spotify türkiye şubesi zannediyor olabilir.
  • 2018 türkiye'sinde daha hala hoşlanılan kız içerikli başlık açan gariban.