şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 14. sezon itibariyle wheeler dealers programında edd china yerine izleyeceğimiz mekaniker. hünerlerinizi göreceğiz ant anstead beyefendi.

    kaynak: http://www.discoveryuk.com/press-release-210317/
  • edd china'dan sonra pek bir önyargı ile yaklaştığım fakat edd china'dan daha teknik bir mekaniker.

    edd genelde kısa ve kolay çözüm yolları bulan bir mekaniker. iş saati olarak fazla tutacak çoğu işe elini sürmüyor. zaten programı da bu yüzden bıraktı.

    ant ise takıntı seviyesinde eline aldığı parçayı her türlü değerlendirmeye, geri kazanmaya çalışıyor. sadece parça ucuzsa veya değiştirilmesi gerçekten gerekiyorsa ancak böyle değiştiriyor. belki pintiliğindendir... bilemiyorum. ayrıca ağaç ustası bu herif. bir vw karavana masa yapmıştı. sanırım dmax'de daha yayınlanmadı o bölüm. izleyenler ne demek istediğimi anlar. son olarak herifte bir de boyacılık mahareti var. bunu sıradan bir painter değil illustrator seviyesinde yapıyor.

    ant mi edd mi tartışmaları tabii ki olacaktır. hiçbir zaman da edd'in yeri dolmayacak. sadece bir mekaniker, canlandırıcı değil edd gerçek bir petrolhead'dir. özellikle top araçlar hakkında "öhhh?" dedirtecek kadar bilgiye sahip bence. aston martin db7 videosu kalbimde her zaman bir ukte olarak kalacak. ant ise daha düz adam. petrolhead'liği yaşam tarzı olarak değil de hobi olarak edinmiş gibi.