• elfçe-quenya lehçesi: vermek
  • ks. ateş, nabız, tansiyon.
  • çinli spor malzemeleri üreticisi. kevin garnett'in 2010-2011 sezonu itibariyle giymekte olduğu ayakkabılarda bu markadır.
    http://www.anta.com/
  • fila ile bir bağlantısı olan marka.*
    ayrıca sitesi çok yavaş.
  • dünya genelinde 75 farklı noktada hizmet veren ve %22 büyüme hızına sahip büyük bir kuruluş. %10 nba ortaklığı bulunuyor ve aynı zamanda kevin garnett, luis scola, jelena jankovic gibi birçok ünlü sporcunun da sponsoru. son olarak 2008 pekin olimpiyatlarının giyim sponsoruydu. artık 3 yıl boyunca pınar karşıyaka'nın da giyim sponsoru.
  • ateş nabız tansiyon arteriyel in kısaltması. solunum da eklenince vital bulguları oluşturur.
  • japonca anata'nın* kısa bir formu. genelde birine çıkışırken/sataşırken kullanılıyor.
  • dünyanın en büyük 5 spor markasından biri olan ve 2015 yılı itibarı ile ülke pazarına girecek olan çin menşeyli spor giyim markası.
  • 3.9 milyar dolarlık marka değeriyle nike, adidas, puma ve asics ile birlikte dünyanın en büyük 5 spor ayakkabı üreticisinden biridir. çin menşeili bir firma olup nba'de sponsorlukları vardır. iddia ediyorum, dünyanın en kaliteli ve rahat spor ayakkabılarını üretir. sadece çin'de 9000'e yakın shop noktası vardır.
  • türkiye'de çok az bulunabilen marka. 2 sene önce aldığım bir ayakkabıyı hala daha giyiyorum. ya bana öyle denk geldi ya da gerçekten sağlam.
hesabın var mı? giriş yap