şükela:  tümü | bugün
  • guneyde, akdeniz civarinda cok sicak bir sehir.
  • memleketiiim memleketim...her yaz da gidilmez ki bezdirir.(yazmisim, kimsenin umurunda olmamis, oysa ki sonradan telafi ettigim bu baslikta)
    (bkz:yivli minare)
    (bkz:07 genclik)
    (bkz:yedimehmet)
    (bkz:lara)
    (bkz:topcam plaji)
    (bkz:konyaalti plaji)
    (bkz:kindilcesme)
    (bkz:cirali)
    (bkz:da bkz)
  • beyaz dolmushlu shehir
  • güzelsin memleketimsin, ama ne de sıkıcısın be memleketim, sana çekmiyeyim, insanına çekmiyeyim isterim memleketim.senin gibi güneşli olmak isterim memleketim.alo memleketim sen de bi bok dinlemeiyosun otomatik yapıyosun memleketim.
  • nefis tatil $ehri..sicacik,huzurlu,istendiinde eelenceli..$u sirlalar canimin cektiii...gusel kent
  • eski adi attalia olan sehir
  • türkiyenin en sıcak yerlerinden... denize girseniz bile serinlemek yerine daha fazla ısınarak çıkabilirsiniz. kumsalları oteller tarafından kuşatılmıştır beleşe girmek zordur...
  • tatil koyleri falan olmasa bi halta benzemeyen ve her tarafi dag tas olan bi sehir
    ayrica hersey 2 kat daha pahalidir
  • her ıkı yılda bır terketmeyı ustelık ozleyecegımı bıldıgım halde terketmeyi alıshkanlık halıne getırdıgım sehir
  • yazin insani buharlastiricak kadar fazla sicak, kisin ilik, kasaba ile $ehir kari$imi, heryerine tasarruf etmek amaciyla yuruyerek gidebileceginiz, yuksek tikky nufuslu, denizlerinde kopekbaliklari olan, cok cok ucurumlara sahip, temiz, sirin ve pahali sehir.