şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
6194 entry daha
  • pazar günü yağışlı olacak olmasından mütevellit beni üzen şehir.
  • dehşet bir trafik sorunu olan şehir. google sokak uygulamasından arabamı park ettiğim yerde gün içinde 3 veya 4 araba varken şimdi araba koyacak yer yok
    apartmanıma taşındığım 2014 yılında 6 daireli binada 3 araba vardı bugün 7 araba var.

bugün tedaş üst geçidi sabah kapalıydı. oradan çallıya kadar trafik vardı. önceden uyarı olsa trafik biraz daha düzgün olurdu
    tramvay hattında , dikey geçiş ve sola dönüşlerde uzun beklemeler oluyor.
    cuma günü solotürk gösterisinde bakın trafiğe konyaaltından tedaş kavşağına trafik olacak
  • uncalı semalarında aşırı bir uçak sesi mevcut. nedir bu?
  • tepemizde an itibari ile jetlerin dolaştığı şehir.
  • tepemizde hem de ne biçim jetlerin dolaştığı şehir. direkt kafama inecek sandım az evvel.
    güllük semalarından bildirdim.
  • zaten yarak gibi yer bir de jet uçaklarının geçeceği tuttu iyice eskişehire döndü amına kodumun köyü.

yarak mı var merkezde de gidip döşemealtı falan tarafında uçmuyolar anlamadım.
  • an itibariyle gösteri uçuşu hazırlıkları yapılan şehir. *
    tek uçaklı hali bile yürek hoplatıcı.

edit:
    "cumhuriyetin 98’inci yıl kutlamaları kapsamında 29 ekim cuma günü saat 17.00’de solo türk, konyaaltı sahili’nde gösteri uçuşları gerçekleştirerek, vatandaşların heyecandan nefesini kesecek."

kaynak
  • bir iki ay icinde antalya spor macini izlemek icin gitmeyi planladigim sehir. saka lan saka.
    kaş'da ev bakmaya gitcem.
  • (bkz: #128665362)

özlemine dayanamadım, dönüyorum.
  • şu an sahilde bir ilçesinde pencereler açık bir şekilde, usul usul yağan yağmurun sesiyle uyumaya çalıştığım şehir.