şükela:  tümü | bugün
4129 entry daha
  • yaz bu defa gerçekten gelmiştir. havalar gittikçe daha da ısınacak gibi duruyor. ayrıca #90143978 antalyada yaşayan yazarlardan bir ricam var. yavruya bir yuva bulmama yardım etmeleri.
  • her gün parklarından, plajlarından, yollarından bir poşet çöp topladığım şehir.

bira kutuları, kola kutuları, içinde az kola kalmış plastik bardaklar, cips ambalajları, ayran kutuları, boş sigara paketleri, yağ içinde döner kağıtları her yerdeler.

adım başı çöp kovası var bu parklarda. siz nasıl insanlarsınız? nasıl gençsiniz? siz mi olacaksınız bu ülkenin geleceği? yazıklar olsun sizlere. yazıklar olsun bu güzel şehre yaptığınıza.
  • 23 yıllık ankaralı olarak beni,iki günde sıcağıyla pert etmiş şehirdir.mayıs ayında böyleyse temmuzda,ağustosta nasıl oluyordur kimbilir.geçen hafta ankara'da hırkayla oturan ben burada terden sırılsıklam oldum.

tanım : güzel ama çok sıcak şehir.
  • zaman bulup, bir türlü kapri veya şort alamadığım için an itibariyle yazın yozgat’dan antalya’ya ziyarete gelen arkadaş gibi kaldığım şehirdir.
  • türkiye'nin en güzel şehri. inanılmaz güzel bir doğası var ve şehri çok beğendim ama sıcak havası yazın ortasında katlanılır gibi değil. o güneş yakıyor adamı.
  • bence türkiye'nin en güzel şehri.
9 entry daha