şükela:  tümü | bugün
5147 entry daha
  • bir sıcak bir soğuk derken pastörizasyondan geçtiğimiz şehir.
  • şu an çok güzel gecesi olan şehir.
    edit: resmen nazar değdirdim alev esiyor
  • 4 günlük cehennem sıcağından sonra şuan adeta fan açan şehir.
  • birisi sistem geri yükleme’ye bastı galiba.
    iyi oldu.
  • sokağa çıkma yasağı başlangıcına saatler kala kaleiçisinden bisikletle geçtiğim şehir. tam sevdiğim gibi yeni yağmur yağmış ve bomboştu.
    bar ve kafe sayısının iki elin parmaklarını geçmediği, itin kopuğun işgal etmediği, gelenin gidenin az çok birbirini bildiği o eski güzel yılları hatırlattı.
  • çok sevdiğim, defalarca gittiğim ,her seferinde farklı maceralar yaşadığım burda doğmamış olmama veya ailemden herhangi bir bağlantım olmamasına rağmen ikinci memleketim olarak gördüğüm şehir. burayı sadece beş yıldızlı otel cenneti olarak görüp ayda yılda bir deniz kenarında bir otele gelmek dışında bilmeyen insanlara acıyorum.
  • pırıl pırıl, muhteşem bir havanın olduğu şehrim
  • donla yatırıp montla kaldıran şehrim. böyle mevsim geçişini skimm şimdide üşüyorum amk.
  • apartman sakinlerine yarın icin mangal sözü vermiştim. böylece bekar olduğum icin eleştiren komşularıma sirin gözükme planlarım vardı. whatsapp grubuna yazdim "ruzgar dolasıyla erteleyelim mi?" diye. huysuz ihtiyar teyze whatsapp kullanmayı öğrenmiş ve bana laf sokmuş " zaten sözüne güvenilmez demistim."

bahse konu poncik ihtiyar teyzeler barındıran şehirdir antalya. siz siz olun bekar evine arkadas davet etmeyin, apartman düşman kesiliyor.
  • bu nasıl bir fırtına... hiç bir yerde elektrik yok. merkez ve batı ilçeleri pert. antalya merkezde kuzeyden 70-80 km hızla esen rüzgarlar var. tüm seracıların allah yardımcısı olsun.
31 entry daha