• taşeron işçiler'in maaşını ödememesi gereken belediye...

olm manyak mısınız lan?! adı üstünde taşeron işçi! çalıştığı firmadan alacak maaşını!!!

olay şu; adam çalıştığı x özel şirketinden parasını alamıyor... bu x özel şirketi ihale ile belediyeye iş yaptığı için, kalkıp parasını belediyeden istiyor! hatta kampanyalar düzenleyip belediyeyi suçluyor, vs... belediye ise x firması ile yapılan anlaşma ve ödemeler belli, muhatap ben değilim çalıştığınız x şirketi diyor haklı olarak...
  • antalya büyükşehir belediyesi'ni borç batağı içinde bırakan önceki akp'li başkanın nedense hiç esamesi okunmamaktadır. bu borçlar daha bir kaç dönem ödenecektir. işçilerin parası ödenmediyse bunu şimdiki başkana bağlamak ya bilgisizlikten olur ya da art niyetten.
  • gece beklediğiniz otobüs gelmez, büyükşehir belediyesi bilmenesini ararsınız bu otobüs nerede kaldı diye sormak için, aldığınız cevap ibretliktir;

"ya, bu saatten sonra otobüsler şöförlerin keyfine göre çalışıyor, gelmeyebilir"

be dangalozlar, o zaman ne diye internete sefer tarifesi koyarsınız? daha toplu taşımayı organize edemiyorken, ne sikime büyükşehir belediyesi oldunuz?
  • polisin toma'lara su doldurma talebini reddetmiş belediyedir.
  • teşeron sözcüğünün anlamı üzerinde uzun uzun düşünmesi gerekenlerin gündem saptırmacası olarak ortaya attığı bir belediyemiz.
  • şehir merkezine 15-20km uzaklıkta çadır kurulabilecek 7 milyon tane sahil alanı var. şehrin göbeğine çadır kurdurmadılar diye belediyeye sallamak nasıl bir pişkinlik anlamak mümkün değil.

sahildeki canlı müzik terörüne önlem alması gereken belediye.
  • bugun çevre sagligı birimi sorunlarimi dinledi, özel olarak arandim sorunuma yönelik çözüm gelistirdiler, beni kırmadilar sagolsunlar.dun sadece bir telefon acip sikayet birakmistim, bugün cevre sagligi biriminden bir şef tarafindan arandim hemen oraya geliyoruz diyerek ellerinden geleni yaptilar yardimci oldular.ilk kez bir sorunuma yonelik bu kadar hizli aksiyon aldim diyebilirim.bana boşuna vergi vermedigimi, sorun yaşadiğimda hep yanimizda olduklarini hissettiren kurumdur.
  • 2010 ramazan afişleri de hayli manidar olmuştur:

"ramazan ayınızın [caps] hayırlara [caps] vesile olmasını dilerim. [imza:] prof. dr. mustafa akaydın"

hocanın bilinçaltı çalışmaları tam gaz devam ediyor, hadi hayırlısı...
  • 31.12.2014 tarihi itibari ile 1000'e yakın işçiyi işten çıkarmıştır, bu durum işten çıkarıldıklarını 31.12.2014 saat 17:00de öğrenen işçilere antalyanın çocuğu menderes türel'in yeni yıl hediyesidir.

not: işten çıkarılan işçiler asgari ücretle çalışan taşeron işçileridir.

(bkz: #43741202)
  • hükümet tarafından yardım hesaplarına bloke konulmasına rağmen hemşerisine mahalle mahalle gezerek ücretsiz ekmek dağıtan belediye.
hesabın var mı? giriş yap