şükela:  tümü | bugün
  • cansu gazoz'dan sonra raflarda yerini alan bir diğer antalya gazozu.
  • dün akşam girdiğim bir bakkalın dolabında kalan son şişesini tesadüfen gördüğüm ve denemek için alıp, tadını çok beğendiğim frambuaz aromalı gazoz. öğrendiğim kadarıyla, dağıtımlarına yeni başlıyorlarmış. aldığım bakkala da bir hafta önce gelmiş. iyi iş yapar gibi görünüyor.
  • http://antalyagazozu.com/

bir de kampanya yapmışlar, paylaşacağı antalya gazozlu fotoğraf en çok beğeni alan kişiye 1 koli göndereceklermiş.

bak bu kıyağımı unutmayın. facebookta alınan layk'lardan çok daha fazlası size. 1 kasa gazozumu isterim :)
  • https://www.facebook.com/…zu/posts/1648429875480605
    antalya fotoğraflarıyla ilgili düzenledikleri yarışmaya katılan herkese 1'er koli yollamışlar, bir koli de biz alsak güzel olurdu aslında.
    tadı ve içimi güzel fakat dağıtım ağları daha oturmamış sanırım. bulmak zor.
    markayı yaratan ekip gelişime açık ve istekli gözüküyor, umarım daha da büyürler.
  • piyasada kendi kendini meşhur ilan eden birçok gazoz markasından çok daha iyi tada sahip olan gazozdur.zaten antalya civarında artık yaygınlaştığını söyleyebiliriz.ancak kurumsal büyük marketlerde ve diğer şehirlerde de satışını merakla bekliyoruz.yaz aylarında magazin programlarında sahilde haberi yapılan rus turist haberlerinden daha büyük ses getirecek inşallah.
  • zafer gazozun yanında bir hiçtir.
  • sadece ben içiyormuşum gibi geliyorken, neredeyse akdeniz bölgesinin tamamına ulaşmış antalya merkezli gazoz markası.

velhasıl raflarda görünmeye başladığı ilk zamanlardan itibaren takip ettiğim bir markanın adım adım büyümesini takip etmek insanı mutlu ediyor.

başarıları daimi olsun.

edit: olimpiyatlarda antalya gazoz olarak mete gazoz 'a başarılar dilemesi çok şükela bir hareket olmuş.
  • 2016 yılı içinde satışı başlamış gazozdur. bana göre gazoz furyasına eklenen yeni bir markadır.

nedeni içinse, marketin rafında niğde gazozunun yanında bor gazozunu görünce şaka zannetmiştim. denemek için aldım ve bitiremedim.bor gazozu benim için artık niğde gazozunun yanına konulmayı bile haketmiyor. umarım antalya gazozu niğde gazozu kadar başarılı olabilir.
  • geçenlerde zar zor bulunca bir şans daha verdiğim gazoz.
    şişe şekli güzel ancak logo ve ambalajı gazoz ambalajı gibi değil (export alkollü içki ambalajı gibi olan bu iş halledilmeyecek bir şey değil tabii.
    biçimi bırakıp içeriğe dönersek gazozu ilk dikkat çeken özelliği gazının inanılmaz fazla olması ve ağız burun yakması. (tıkalı gözenekler için tercih edilebilir.) gazın yanında aroması o kadar sönük kalıyor ki neredeyse tatlı bir soda içtiğinizi düşünüyorsunuz. zaten içtiğimiz gazozun antalya ile tarihsel vb. bir bağı da olmadığı için pek tercih sebebi olamıyor.
    (antalyanın gazozu için: cansu gazoz)

son olarak firma sosyal medya hesaplarından sağa sola trip atarak antalya gibi küçük bir kentte çok yanlış bir tanıtım faaliyeti yapmaya çalışıyor.