şükela:  tümü | bugün
 • edit1: ifşa olmuştur (bkz: #70024729)
  edit2: söylenene göre plaka 07 jn 433 değil 07 jh 433
  edit3: http://www.hurriyet.com.tr/…n-flas-gelisme-40542592 burada fotoğrafı verilmiş. bu kişinin bir diğer huyu da yalancı olması. emniyete verdiği ifadede "köpeklerin arabasına saldırdığını ve köpeğin ayağını ezdiğini" söylemiş.

  http://www.sozcu.com.tr/…i-adini-koyamadik-1962203/
  http://www.hurriyet.com.tr/…ucunun-pesinde-40541787

  antalya'da kimliği henüz belirlenemeyen sürücü, kullandığı hafif ticari aracı önce yol kenarında bekleyen köpeklerin üstüne sürdü, sonra birisinin başının üzerinden geçerek ezdi. güvenlik kamerasına saniye saniye yansıyan insanlık dışı olayın ardından sürücü kaçarken, polis onu bulmak için çalışma başlattı.

  kepez ilçesi’nde güvenlik kameralarına yansıyan olay, 17 temmuz’da meydana geldi. görüntülerde, yükseliş mahallesi’nde 07 jh 433 plakalı hafif ticari araçla seyreden henüz kimliği belirlenemeyen sürücü, kasise geldiğinde hızını düşürerek geçiyor. sürücü, yolda hiçbir araç olmamasına rağmen aniden aracını yolun sağ tarafından bekleyen bir köpeğin üstüne sürüyor. bu köpek kaçarak ezilmekten kurtulurken, diğer bir köpek aracın peşinde koşmaya başlıyor.

  bunu fark eden sürücü, sola manevra yapmak yerine aracı köpeğin üzerine sürmeye devam ediyor. başı aracın sağ ön tekerinin altında kalarak ezilen köpek telef olurken, sürücü hızla kaçıyor.
 • polis yakalasa ne yapacak ki? hayvanları koruma kanunu'na muhalefetten komik bir idari para cezası... çarpan yaratık kameralara pişkin pişkin sırıtmakla övünüp yeni canlar yakmaya devam edecek.
  böyleleri için yapılacak tek şey, lügat elverdiğince beddua etmek...
  bazen "bir deprem olsun, tüm insanlık enkaz altında kalsın" diyorum; ama o enkazın altına bu günahsızlar da girecek.
 • köpeklerin üzerine aracını sürerek bir tanesini ezen şeytan,
  keşke bir gecede hayvanlarla yer değiştirsekte hepsi 2 saatte ağzımıza etse.

  07 jn 433
 • 07 jn 433
  o vites kolu ve gaz pedalını senin götüne sokmayan namussuzdur.

  edit: hümanizmden uzaklaştığımın resmidir.
  az önce haberi gördüm.

  (bkz: yazarların bugünkü mutluluk sebebi)
 • katil olabilme potansiyelimi fark etmeme sebep olan kişinin videosu.
 • nasıl bir ceza alacağını merak ettiğim şeref yoksunu bir sürücü.

  (bkz: orospu çocuğuyum demenin yolları)
 • izleyemiyorum böyle videoları. bir köpeğim iki kedim var. yazları köyde kalıyorum, kediler bahçede tarlalarda dolaşıyor ben de eve hapsetmiyorum doğadan koparmamak için; ama bazen biraz geç gelseler aklım gidiyor. şimdi bu adamlar gibi olmak için ne yaşamış nasıl büyümüş olmak lazım; annelerinin babalarının nasıl insanlar olması lazım? olay sadece eğitim cahillikle açıklanamaz. benim annem babam da ilk okul mezunu " cahil " insanlar ama kedilerimizi kızım diye kucaklarından indirmiyolar, köpeğim biraz keyifsiz olsun hemen elleri ayaklarına dolanıyo endişeden. artık insana sevgim itimadım da bitti gitti. çocuğundan büyüğüne katil ruhlu kötücül varlıklarız. kötüler değil merhametli iyi insanlar istisna.
  yani hiç onaylamadım böyle şeyleri ama başka mücadele yöntemi de yok gibi gözüküyor. antalya'da yaşayan yazar arkadaşlar plaka araç belli. sürücüyü bulmak da çok zor olmasa gerek. yapılması gereken galiba o adamı bir daha araba süremeyecek hale getirmek.
 • bir gün başka bir hayvan da senin üzerine sürer it.

  yalnız köpeklerde ki dayanışmayı görüyor musunuz? nasıl da hemen koştular o ezilen köpeğin yanına.

  hayvan bile diyemeyeceğimiz bir mahlukatın vukuatı.
 • söyleyecek çok şeyim var ama sözlük formatından kopmadan hepsini anlatatamayacağım. o yüzden;

  tanım: (bkz: orospu çocuğu)