şükela:  tümü | bugün
 • içler açısıdır.

  sığınacak, yardım isteyecek kimsenin kalmadığı ve korkunun gün geçtikçe arttığını tekrar göstermiştir.

  +18
 • açığa alınmışlarmışmış.

  olay soğuyup,medya gündeminden düştükten sonra direkt görevlerinin başına dönerler.

  sahi sarıklı,şalvarlı,sakallı polis devriye aracı kullanan ne oldu acaba? merak ettim.
 • ulkede bilinçli bir bicimde "şiddet" orgütleniyor. tahakküm zincirinde kim kimin altındaysa... kadın da oluyor kurban, erkek de, trans da, çocuk da, hayvan da... tutan tuttuğunu gebertmeye andediyor. hukuk da bu siddet iklimini besliyor yok etme cabasına gireceğine... müsebbibi biliyoruz, birarada yaşamanın köküne kibrit suyu dökeni...

  yazık ülkemize.

  son kertede güvenebileceğin tek kurumun çalışanı bile böyle davranıyorsa...

  sahiden yazık ülkemize.
 • vatandaş polisten korkuyor mu?
  -evet.

  vatandaş polisten korkmakta haksız mı?
  -hayır.

  vatandaş polisten korkmalı mı?
  -hayır.

  edit: önceki girdim saçma sapan küfürlü bir girdiydi.o küfürü videoyu izleyen herkes etti.ali ismail korkmaz'ı böyle polisler öldürdü.bu insanların elinde güç var,silah var,bilgi var,yetki var.vatandaş olarak bu gücün verildiği insanların ruhsal sağlığının iyi denetlenmesini talep etmek sanırım hakkımız.çünkü bu insanlar ruh hastası.

  edit 2:orospu çocukları.**
 • yazacak çok şey var ama kısaca 2 adet orospu çocuğu içeren vahim olay. içim parçalandı kadına.
 • birilerinin sistemli olarak akıl sağlığımızla oynadığını düşündüren bir başka vahşet.
 • şayet bu rezaletin görüntüsü olmamış olsaydı, başını kaldırıma vurmuş, bizim olay yerine geldiğimizde durumu böyleydi denilerek, konu sıradan bir olay gibi kapatılacaktı. halkın duyarlılığı ve 'haberciliği' çok önemli. bu tür eylemlerin soruşturma ve hukuki sonuçları mutlaka takip edilmelidir.

  alanya ilçe emniyeti açıklama yapmış, iki polis açığa alınmış!

  link
  --- spoiler ---

  ilçe emniyet müdürlüğü’nden yapılan açıklama şöyle: “04 ekim 2017 günü (bugün) sabah saatlerinde “alanya ilçesinde bir bayanın (2) polis memuru tarafından sokak ortasında darp edildiğine ve kötü muamaleye maruz kaldığına ilişkin duyumlar / bilgiler alınması üzerine” derhal konuya müdahale edilerek söz konusu fiili yaptıkları anlaşılan polis memurları tespit edilerek görevden el çektirilmişlerdir. ayrıca; her iki polis memuru hakkında adli ve idari işlemler de eş zamanlı olarak başlatılmıştır.

  değil bir insana, hiçbir canlıya karşı bu ve benzeri nitelikte bir fiilin ve davranışın kurumumuzca tasvip edilir hiç bir yanı, yönü ve de mazereti bulunmamaktadır. emniyet teşkilatı olarak; gerekçesi her ne olursa olsun bu tür şiddet ve kötü muamelede bulunduğu belirlenen görevlilerimiz hakkında bundan önce olduğu gibi bundan sonra da asla hiçbir şekilde müsamaha gösterilmeyecektir. kamuoyuna saygıyla duyurulur.”
  --- spoiler ---
 • kadın kapalı olsaydı: olay aile bakanlığına kadar gider; o hayvanlar direk tutuklu yargılanır, troller ülkeyi ayağa kaldırır, atv'de uzun zamandır polis olduklarına ve chp'ye kayıtları olduğuna dair haberler yapılırdı.
 • biraz sonra durun hele polis durduk yere kimseye vurmaz, kesin kadının bir suçu vardırcı orospu evlatları damlar, işi çözerler.