şükela:  tümü | bugün
  • yine bir öz yurdunda garipsin öz vatanında parya olayı yaşanmış. ulan şu dünyada turistlere bu kadar müsamaha gösteren başka bir millet var mıdır acaba. amerika'da, almanya'da bırak su hareketi, kavga çıkarsan bile sınırdışı ediliyorsun. gerçekten çok yazık...

--- spoiler ---

antalya'da yaşanan olayda maske takmayan ingiliz turist dmitrijs solovjovs (34) polis tarafından ikaz edildi. solovjovs ise uyaran polisin yanındaki kadın polisi gösterip, "beğendim, bana göndersene" demesi üzerine gözaltına alındı.

--- spoiler ---

kaynak
  • ingiliz pasaportu da olsa çomar çomardır, ve slav'lar çomarlıkta bizimle kapışır.

edit: sözlükteki letonyalılar onlara slav dememe çok alındı yalnız. zaten %25'i rus kökenli olan ülkede slav ne arar değil mi? letonyalılar aslen oğuz'ların bozok kolunun kaybolan bir boyundandır arkadaşlar.
  • devlet kendi insanına turist kadar değer vermezse, turist neden versin? diye sordurtan durum.
    ya adamın kafası baya iyidi, ya da o da durumun farkında olduğu için, bana nasılsa bir şey olmaz diye şansını denedi.
  • bu işe yaramazlara ülke vatandaşından fazla değer verirsen adam 10x parasıyla seni kölesi zanneder. taciz suçu işlemiştir.
  • turistin bile ahlaksız olanı geliyor ülkeye. başka sözüm yok.
  • denize atın, meis adasına kadar yüzüp oradan nereye giderse gitsin at kafası.
  • yüz verdik eşeğe alnımıza sürdü taşağı muhabbeti.

yakındır götümüzü de vereceğiz zaten, gelsinler de bir kaç yüz dolar para harcasınlar diye.
  • daha bu ne ki? 30 sene öncesinin doğu bloğu ülkeleri neyse onlardan beter olacağız. seks turizminin cenneti olma yolundayız.

yaşasın siyasal islam!

edit: anlamayan badem bıyıklı zeka seviyesindeki arkadaşlar; burası 3. dünya ülkesi; ingiltere, abd, ab gibi güçlü pasaportu olanlar burada sizden 8-10 kat daha değerli. istediklerini yapabilirler çünkü onlarda para var. sizin paranız badem bıyıklıların hesabında. bak mesela sen evde otururken onlar senin ülkende tatil yapıyor, neden? çünkü onda para var, sende yok.

her entry'me böyle 2 paragraf açıklama yapmak zorunda kalıyorum, işte tam olarak bu zeka seviyesi yüzünden burnumuz boktan çıkmıyor. kendimi 5 yaşındaki vasat cocuklara laf anlatmaya çalışıyormuş gibi hissediyorum her defasında.
  • sesli guldugum hede. he tamam tamam diyip kafakola alsalarmis yerinde olurmus ama.
  • ahahah dediğim durum.

aynı osmanlı gibi ingilizlerin kafasına göre vatandaş çevirip istediklerini yaptıkları duruma döndü ülke. hatta bu sefer polise bile acımamışlar

eğer ingiliz tutuklanmaz ise, bilin ki sömürge valisi tarafından yönetiliyorsunuz.

ingiliz tutuklanmamış ee sömürge valisi dememişmiydik.

hesabın var mı? giriş yap