şükela:  tümü | bugün
 • bunu yapan antalya'da ikamet eden bir kadın sürücü. ölümüne vesile olduğu motor sürücüsü için değil de kendisinin ve oğlunun akibeti için ağlıyor kadın. ama korktuğu olmamış kadın olduğu için hemencecik salıverilmiş.

  konu haberi
 • 21 yasinda cocuk sahibi. cocuga yazik.
 • benim bir oğlum var, onun bir ailesi var ne olur ölmesin diye feryat eden kadının karıştığı kazadır.
 • yaşasın linç geldi denilen başlık ve gazete haberi.
  kadın belli ki sinir kirizi geçirmiş. söylediği lafların ne önemi var. bunu linç etmeye çalışanlar da hayatı dört dörtlük yaşayan, hiç yalan söylememiş, hiç panik olmamış, hiç üzülmemiş, izlemiş insanlar sanki.
  internet linci normal linçten daha ağır. şu tırnaklarını birbirine sürterek sevinen ergen takımının cezalandırılması lazım.
 • asil haber degeri olan kismi adam olduren birinin serbest kalmasi.
 • anlamadan dinlemeden ahkam kesme ekibinin hemen işbaşı yapmasına neden olan kazadır. ulan belki motosiklet sürücüsü kusurludur kazada, kazaya kendisi sebep olmuştur??hemen kadının dikkatsizliği ot bok püsür, kaza hakkında zerre bilgi sahibi değilsiniz ama yorum, itham, linç gırla gidiyor. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz demiş zamanında üstat ama, bizim ata sporumuz bu faaliyet.

  belki de motosiklet sürücüsünün tam kusuru ile gerçekleşmiştir kaza da, kadın da o panikle yok yere hapse gireceğini falan düşünüyordur? olamaz mı? ılla hayatını kaybeden motosiklet sürücüsü diye hatalı tarafın otomobil sürücüsü mü olması lazım?

  edit: akıl izan sahibi suserlardan çokça mantıklı mesaj geldi. ama bir de "sen mal mısın, aptal mısın, kazada bir adam ölmüş adam!!kazayı yapan da trafikte saatli bomba gibi dolaşan bir kadın sürücü!!!11birbir" kafasındaki hakaret mesajları da azimsanacak sayıda değil. daha katedecek çoook mesafemiz, yazacak da sayfalar dolusu izahat var ama, nefes tüketmeye değmeyecek sanırım.

  trafik kazasında yakınını kaybetmiş biri olarak, ölen kişiye allah'tan rahmet diliyorum, çok üzücü bir durum gerçekten.

  ama varlığını hissettiren önemli bir grup, kazanın nasıl gerçekleşmiş olduğuna, kimin suçlu kimin masum olduğuna göre değil de, sadece vefat edenin erkek, otomobili kullananın kadın olmasina bakılarak cezalandırılmasını istiyor, bekliyor.

  tatmin edilmesi gereken adalet duygusunun bizatihi kendisinde bir araz, sorun, adaletsizlik var. meselenin kendisi tam da burada aslında.
 • trajik bir olaydır. allah rahmet eylesin. arkadaşlar; ben de kadın düşmanıyım. yeryüzünün en bencil canlıları ki bu olayda da örneğini görüyoruz. arabasıyla bir can alıp arabam mahvoldu diye ağlayan kadını da hatırlıyorsunuzdur. sözlükte konusu olmuştu. ancak; bu olayda salıverilmesi normal. babam da vakt-i zamanında bu olaya benzer bir şekilde yaşlı bir adama çarptı. adam bir hafta komada kalıp öldü. saldılar. hapse falan girmedi babam. zaten; kaza demek cinayet demek değildir. kaza bu adı üstünde amk.
 • tali yoldan kontrolsüz şekilde ana yola çıkan bir motosiklet sürücüsünün neden olduğu kaza. kadını hemen linç etmeden, haberi okusaydınız keşke.

  edit: ben de videoyu izlememiştim, izleyince hakkında yapılan linçin ne kadar alçakça olduğunu gördüm, kadın daha ne yapsın lan allahsızlar? ambulans kapısını açıp, adamın durumunu öğrenmeye çalışıyor, kendini yerlere atıyor... sizin gibi beyinsizlere hoş görünecek diye kendini mi yaksın? rüzgar çetin gibi davransaydı alkışlardınız burada. ayrıca o topuklarla kadınlar bale bile yapabilir. topuklu ayakkabı görmemişsiniz, bir de kadını oradan vurmaya çalışıyorsunuz.
 • (bkz: tali yoldan çıkan)

  yine kendisini ölümsüz sanan motorcu vakası. her zaman şanslı olmuyorsunuz, anlayın artık.
 • o kadın yerinde sürücü erkek olsaydı ve motosikletli kadın olsaydı olacakları hayal bile edemiyorum. ben feministlere kızmıyorum kendilerine "sapık,pislik" diyip aşağılayan kadınlara destek çıkmalarına kızıyorum. muhtemelen benim dediğim senaryoda 1000 tane feminist yürüyüş yapar onların android köpekleri olan meriçlerde bu ataerkil düzende yaşamak istemiyoruz diyip cüklerini keserek protesto ederdi.